[Deney]Zombiler

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bkz : DayZ, Call Of Duty Advanced Warfare - Exo Zombies Mode, Geta Peş Zompi Mod..[DOUBLEPOST=1435955452,1435955415][/DOUBLEPOST]
Evde balta saklıyacak kadar akıllıysan zaten o yeter bize :olgun:
Aslında bakarsan yatağımdan kalktıktan sonra baltaya ulaşmam yürüyerek 30 saniye :D

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu arada camlar açık olduğu için virüs bizede bulaşır. Farketmeden biz Wefad ?

BrolyTheSSJ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Infectonator oyunu aklıma geldi valla :D Toge Office bölümünde kameraman ile haber sunucusu onlardan kullanıyor gibiydi :) Tak tak tak öldürüyorlardı zombileri :(

Yakında bu oyunla ilgili stratejilerimin de bulunduğu ve sorularınızı alabileceğim bir konu da açarım belki :)

Eğer zombiler gerçek olsaydı ne mi yapardım? Kendimi gaza getirirdim ve sonra elimde ne varsa kullanırdım :D Ölürsek bari mücadele ederek, savaşarak ölelim (Ki öleceğimi hiç zannetmiyorum, dövüş teknikleri çalışıyorum boş vakitlerimde. Beni biraz zor ısırırlar, çevik ve oldukça oynak birisiyim :D ) :)Birileri bu istiladan sonra hayatta kalırsa yeni uygarlıklar kurar ve belki adımı anarlar. Bu bile yeter bana gençler :)

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonraki Mesaj: Daha Cevap Yokmu ?[DOUBLEPOST=1435956291,1435956224][/DOUBLEPOST]
Infectonator oyunu aklıma geldi valla :D Toge Office bölümünde kameraman ile haber sunucusu onlardan kullanıyor gibiydi :) Tak tak tak öldürüyorlardı zombileri :(

Yakında bu oyunla ilgili stratejilerimin de bulunduğu ve sorularınızı alabileceğim bir konu da açarım belki :)

Eğer zombiler gerçek olsaydı ne mi yapardım? Kendimi gaza getirirdim ve sonra elimde ne varsa kullanırdım :D Ölürsek bari mücadele ederek, savaşarak ölelim (Ki öleceğimi hiç zannetmiyorum, dövüş teknikleri çalışıyorum boş vakitlerimde. Beni biraz zor ısırırlar, çevik ve oldukça oynak birisiyim :D ) :)Birileri bu istiladan sonra hayatta kalırsa yeni uygarlıklar kurar ve belki adımı anarlar. Bu bile yeter bana gençler :)
Bende garate piliyom api panada uygarlıg veeerrr !

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
fekşınsda lapis kazıp p4 set dizerdim sonra ölüp küfredip tekrar dizerdim xd

BrolyTheSSJ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sonraki Mesaj: Daha Cevap Yokmu ?[DOUBLEPOST=1435956291,1435956224][/DOUBLEPOST]
Bende garate piliyom api panada uygarlıg veeerrr !

Kardeş uygarlığımız olursun lo :) Milyarlarca zombiyi dövdükten sonra eşek cennetini boylamazsam tabii :D

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana bir Portal Gun versinler yeter B).