DEDEKTİF: ZORLU EĞİTİM ADVENTURE MAP

haritaya 10 üzerinden kaç verrirsin?

• 0

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• 9

• 10

• 100!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:creeper:Map çok iyi ama bir daha bizi hapis tutma 2. map şehir gibi bir yerde olsa iyi olur :D :creeper:

:creeper:Not:1 Enchantlı elma 3 tane enchantsız elma buldum ve puanım 100 :creeper:

1-hapis derken? kapalı alandan mı bahsediyosun?
2-normal elmaları nerde buldun? ben koyduğumu hatırlamıyorum
3- puanın iyiymiş :) özel yiyeceklerden kaçını buldun? :D

Lukasss93

Taş Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
1-hapis derken? kapalı alandan mı bahsediyosun?
2-normal elmaları nerde buldun? ben koyduğumu hatırlamıyorum
3- puanın iyiymiş :) özel yiyeceklerden kaçını buldun? :D
:creeper:3 altın ama enchsiz elmayı ? işaretinden kazandım oklu bölümde ve elmas zırh ve elmas pantalon kazandım okçuluğum iyidir:creeper:
:creeper:Ve kapalı alandan bahsediyorum:creeper:

ZTHM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beğendim güzel haritaydı ama bence adv den çok puzzle gibi

ZTHM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Madem konu açıldı, ben de konuşayım biraz... :alay:
Öncelikle haritayı genel olarak sevdim. ama haritada (normal olarak) acemilikler ve hatalar vardı. mesela arada bir saçma sapan yazıların gelmesi gibi... bu da herhalde yanlış yerlerde doğan moblardan kaynaklanıyor. sen bunun için bir önlem almışsın ama işe yaramamış. ne yapılması gerektiğini ben de bilmiyorum açıkçası. hatalar dışında acemilikler de vardı. ama bu map zaten çok eski herhalde artık o acemiliklerin kalmamıştır.
haritada, labirentte biraz zorlandım. bir de son kısmı çok beğendim. hem mini game'ler hem -çok küçük de olsa- labirentimsi bir şey hem de inek oyunu harikaydı bence.
bir de puanımı yazmamıştım, şimdi yazayım bari... 64+50 tane altın parçası, özel yiyeceklerden de sadece altın havuç. bu herhalde iyi bir sonuç :)
bir de sen hiç tepeden resim eklememişsin bence eklesen daha iyi olurdu. bütün haritayı gösteren bir şey. benim canım çekmek istedi. istemezsen silerim :

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@ZTHM
1- sağol oynadığın için :)
2- evet, artık oradakilere benzer hata ve acemilikleri yapmıyorum. çözüm bulamadığım tek şey saçma sapan yerlerde gereksiz mobların türemesi.
3- altın olarak puanın gerçekten gayet iyi tebrikler. ama özel yiyeceklerin çok iyi sayılmaz :D
4- aynen resmi sevdim ve konuya ekledim. sağol. ^_^

Son düzenleme:

berkrenkan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık bayağı güzel olmuş emek vermişsin baya bu arada sadece 1 büyülü 3 normal altın elma buldum :)

zupacrafter

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
harita güncellendi.

++ GÜNCEL ++

+++++ GÜNCEL +++++

Raptork

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neredeyse 2 yıl olacak harita güncellenmez herhalde gaza geldin :D şaka bir yana uyarı alabilirsin dikkat et birde yeni map yapacakmısın ?