deathnoticeCraft / 1.7.x-1.8.x / Rütbe-RütbeHammadde / BOSS / Hediye Sandığı / deathnoticecraft.com

actomendos

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz (8 Cores)
8GB DDR3 ECC UDIMM Memory
2 x 500GB SATA2 7.2K 3.5” HDD Ent.
23 Nisan 2014-2016 Tarihleri arasında 2 yıl boyunca kesintisiz hizmet veren sunucumuzu, yoğun istek üzerine tekrar açmış bulunuyoruz.
Sunucumuz Bukkit 1.7.2 sürümünde hizmet vermektedir.
Faction üzerine kurulu sunucumuz yetkililer tarafından sıkı takip altındadır.
Kurallara önem veren yönetim ekibimiz, sunucu huzurunu bozan kişi yada kişileri sunucumuzdan süresiz uzaklaştırmaktadır
.

deathnoticeCraft 23 Nisan 2014 tarihinde 3 kişilik yönetim ekibi ile hizmet vermeye başlamış, 1 Temmuz 2016 itibari ile hizmet vermeyi kesmiştir. Bu süre zarfında çok sevilen sunucumuz, Kasım 2016 itibariyle yoğun istek üzerine tekrar hizmete açılmıştır. Yönetim ekibimizin Vizyonu; sunucumuzda bir aile ortamı kurmak, oyuncu-yönetici'den çok abi-kardeş ortamı oluşturmaktır.

Cuma günleri Event ve AltınVIP Çekilişi.

Hileye Tolerans gösterilmemektedir. Hile olduğunu anladıklarımız anında cezalandırılırlar.

Yenilikler oyuncuların istekleri üzerine yapılmaktadır.

Arsalar ve /chest ile itemleriniz güvende.

Websitemizden Hesap bilgilerinizi Kontrol edebilirsiniz.
Hiçbir şekilde ayrıcalık yapılmamaktadır.

Lapis, Hammadde, Arsalarda Uçma oyuncuların istekleri üzerine hazırlanmıştır.

İletişim Adresi: Skype= deathnotice-mehmet deathnoticecraft.com

IP Adresimiz: mc.deathnoticecraft.com

IP Adresimiz: mc.deathnoticecraft.com

Son düzenleme:

AlperenYavuzMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tek spawn iyi diğerleir basit ama kendinizi geliştirirsiniz bir zaman sonra pes etmeyin :)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı kötü, yapılar neredeyse vasat, eklentiler idare edebileek düzeyde, logo da özensiz hazırlanmış. Hala 1.7 sürümünde olan bu sunucu için şu an 1.11 çıktığını hatırlatmak isterim. 2 puanı sadece köklü bir sunucu olduğu için veriyorum. 2/10

iReapedZz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oncelikle Merhaba.
Bi Kac Sikayetimi Yazmak istiyorum.
1. Sikayetim İle Basliyorum
Serverde Yoğun Bir Ping Olayi Var Lafta Ram Yükselecekti Yükselmedi Baska Serverlerde Pingim 40 Dan Yükseğe Cikmazken Bu Serverde 400-500-1000 falan oluyor
2. Sikayetim Oyuncular Ve Vipler Arasinda Ayrimcilik.
Moderatorunuz Olsun Rehberiniz Olsun Bunlar Ornektir.
Mesela Klan Evine SetHome Yasak iken 3 Kere Sethomesini Yakaladigim Halde O da 1 Defa Gordugu Halde Hala Ban Atmayip Beni Serverden Uzaklastirmaya Calismasi.
3. Asil Yetkililerin (Kurucu,Admin) Bunlar Haftada En Fazla Bir Kere Aktif Oluyor. İlgilenmeyecekseniz Serveri Acmayin Kardesim.

actomendos

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yapılan eleştiriler ve istekler kaynak alınarak sunucuda versiyon ve harita değişikliğine gidilmiştir. Ayrıca lag sorunuda çözülmüştür. İyi oyunlar dileriz.

Güncel

Güncel

FehmiReyz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda Gezinirken Bir Baktım Bu Server Cidden Gözlerim Yaşardı Bu Server İlk Açıldığında girmiştim Ne Günlerdi be.Başarılar Dilerim :)