DDosa karsı test isteyenler buraya

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaslar sunucunuzu test etmek istiyosanız test edebilirim su ana kadar

Nitradonun : Gameofturk tarzı bazı sunucular ayakta kalabildi onun dısındakı dusuk sunucular dustu
Batıhost: Kendi serverleri ve diger sunucuları test ettim hepsi dustu ayakta kalan olamadı
ozel sunucular: Tamamı dustu

ip nizi alta yazın sonucları alıntı olarak yazarım

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaptığınız saldırı türünü spesifik olarak açıklamanızı rica edebilirmiyim?

Ping of death, ssping, land exploit, smurf, winnuke, jolt2, bubonic veya burada bahsetmediğim birçok küçük ddos türlerinden hangisini veya hangilerini hangi porttan, hangi ip ye, ne kadar süreyle hangi metodlarla yaptığınızı teknik bir şekilde tcp dump kaynaklarıyla birlikte ispatlamanızı rica edeceğim.

Saldırı yaptığınız ip sanırım 87.98.131.216, OVH üzerinden yine OVH'ye nasıl saldırı yaptığınızı ayrıca açıklamanızı rica ederim.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Büyük ihtimal Ovh makineleriyle ddos atmayı deniyorsun yüksek çaplı attığı saldırılarda makinen suspend yer .Boşuna test ayağına makinendende olma.

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yaptığınız saldırı türünü spesifik olarak açıklamanızı rica edebilirmiyim?

Ping of death, ssping, land exploit, smurf, winnuke, jolt2, bubonic veya burada bahsetmediğim birçok küçük ddos türlerinden hangisini veya hangilerini hangi porttan, hangi ip ye, ne kadar süreyle hangi metodlarla yaptığınızı teknik bir şekilde tcp dump kaynaklarıyla birlikte ispatlamanızı rica edeceğim.

Saldırı yaptığınız ip sanırım 87.98.131.216, OVH üzerinden yine OVH'ye nasıl saldırı yaptığınızı ayrıca açıklamanızı rica ederim.
yok ovh uzerinde kendi sunucularımzı mevcut ama test iin kendi sunucularımızı kullanmadık ssid uzerinden test ettik bu arada oyuncular dus

edit: Bu sizin hub.batihost diye baslayan sunucunuzu kapsamıstır bu metod ile yaklasık birkaç dakika server de 2-3 kisi varken denenmistir[DOUBLEPOST=1423599259,1423598858][/DOUBLEPOST]
Özel sunucuların tamamı düştü mü?
play.sonoyuncu.com
@batihost.com'un dediği gibi, kanıt bekliyorum ben de...

Ek bilgi: OVH sunucuların tümünde Anti DDoS vardır. https://www.ovh.co.uk/anti-ddos/

SSid uzerinden 120 saniyelik denemede default porttan ( 80 ) atılan saldırı sonucunda
94.23.250.202:80: time=1021ms son aldıgım ms budur ( Bundan sonra gelenlerde olabilir/yada dusmus olabilir )

Ovh altyapısı kullandıgınızı goruyorum ovh nin mitigation ları cok dusuk kalmaktadır bu tur saldırılarda bizde ovh nin eg-128 makinasından 3 adet kullanmaktayız hepsinde aynı problem olusmaktadır cozumu firewall kurarak cozduk ( firewall ddos gecirmez diye birsey yok ) tavsiyem okadar guzel bir sunucuyu firewall a gecirmeniz

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
yok ovh uzerinde kendi sunucularımzı mevcut ama test iin kendi sunucularımızı kullanmadık ssid uzerinden test ettik bu arada oyuncular dus

edit: Bu sizin hub.batihost diye baslayan sunucunuzu kapsamıstır bu metod ile yaklasık birkaç dakika server de 2-3 kisi varken denenmistir[DOUBLEPOST=1423599259,1423598858][/DOUBLEPOST]

SSid uzerinden 120 saniyelik denemede default porttan ( 80 ) atılan saldırı sonucunda
94.23.250.202:80: time=1021ms son aldıgım ms budur ( Bundan sonra gelenlerde olabilir/yada dusmus olabilir )

Ovh altyapısı kullandıgınızı goruyorum ovh nin mitigation ları cok dusuk kalmaktadır bu tur saldırılarda bizde ovh nin eg-128 makinasından 3 adet kullanmaktayız hepsinde aynı problem olusmaktadır cozumu firewall kurarak cozduk ( firewall ddos gecirmez diye birsey yok ) tavsiyem okadar guzel bir sunucuyu firewall a gecirmeniz
Kusura bakmayın ama ben OVH'a geçtiğimden beri sunucumda DDoS nedeniyle bir sıkıntı yaşamadım. Siz sunucuyu erişilmez kılıp en azından bir video atabiliyorsanız tamam derim, aksi halde 460 GBit ddos koruması veren bir firmayı bu kadar küçük görmenin bir manası yok.
Ayrıca OVH hakkında biraz bilginiz varsa, 1,5 dk saldırı alan bir sunucuda 24 saat boyunca saldırı korumasını aktif tuttuklarını da bilmeniz gerekir.

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kusura bakmayın ama ben OVH'a geçtiğimden beri sunucumda DDoS nedeniyle bir sıkıntı yaşamadım. Siz sunucuyu erişilmez kılıp en azından bir video atabiliyorsanız tamam derim, aksi halde 460 GBit ddos koruması veren bir firmayı bu kadar küçük görmenin bir manası yok.
Ayrıca OVH hakkında biraz bilginiz varsa, 1,5 dk saldırı alan bir sunucuda 24 saat boyunca saldırı korumasını aktif tuttuklarını da bilmeniz gerekir.
? skype niz varmı acaba bu konu hakkında konusmak isterim 460 degil 486 gbps idi hatirladigim kadari ile ve kendi ozel ddos yonelndirme sistemlerinin oldugundan haberim var ama hergun ovh nin irlanda subesini arayip konusma gerceklestirdim bizi kapatan kisiler steam in sunucularını kapatan kisiler ile aynı isim vermiyorum bunu diyince kim oldugunu tahmin edersiniz zaten

Ben ovh yi kucumsemiyorum aksine biliyorum gucunu ama adamlarla konusurken ki konusma tam olarak su (ingilizce )

-Ben: Biz buraya ovh nin forumlardaki anti ddos ununu duyarak geldik ve sizde bize sizden makina kiralamadan once ddos koruması adına neler yapıldıgından bahsettiniz ama bizim sunucularımız 4 gundur kapalı

-OVH: efendim sunucunuz son 4 gundur 30 dan fazla saldırı almakta bizim anti ddos sistemimiz bukadar fazla saldırıyı kaldıramıyor

Ben: gelen saldırılar 480gbps degil onu nasıl acıklayacaksınız

-ovh: o bizim networkumuzun altyapısıdır direk gelen saldırılar aynı etkide tepki vermez

Ve bundan sonra birsuru iseyaramaz bilgiden sonra bize en son denilen sey su

-ovh: efendim yapabilecegimiz ekstra baska birsey yok sizi ddos takımımıza yonlendiriyorum

-biz: siz peki bu ddos ekibinin bizim sorunumuzu cozebilecegine inanıyomusunuz
-ovh: evet efendim

ve gmail hesabımıza anti dos ile alakalı mail attılar

bizde gerekli cevabi yazdik

Ve ornek bir mail vereyim

ovh.ie - http://www.ovh.ie
45 Upper Mount Street,
Dublin 2

Dear Customer,

We have just detected an attack on IP address **************

In order to protect your infrastructure, we vacuumed up your traffic onto our mitigation infrastructure.

The entire attack will thus be filtered by our infrastructure, and only legitimate traffic will reach your servers.

At the end of the attack, your infrastructure will be immediately withdrawn from the mitigation.

For more information on the OVH mitigation infrastructure: http://www.ovh.ie/anti-ddos/

Regards,

OVH Customer Support
Support: (01) 6390037
Fax: (01) 6394091
Email: [email protected]
Monday to Friday: 9am - 6pm

burada butun trafigi vakumladık falan hikayesinde 2 tane sey olabilir

Ya ovh dusundugumuz kadar guclu bir anti dos sistemi yok

Yada ovh cok iyi ama ddos atan adamlar bundanda daha iyi

Ben test icin kendi serverime saldirdim ama dusuremedim

Edit: bu arada sizin dediginiz gibi birkere saldırı yiyince server bir gun boyunca yemiyor hikayesi dogru degil

Ben cumartesi gunun sabahından beri hala ddos yiyorum

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sunucu çökmüyorsa benim için konu kapanmıştır.

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Amaaan d.Dos Yani Doğal Dos neyinden Korkuonuz da test yapıonuz (Dövmeyin.)

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hub.batihost.com netdirect üzerindedir ve herhangi bir saldırı koruması yoktur, zaten belli bir saldırı geldiğinde otomatik olarak router tarafından ip null yapılmaktadır. Yani kendi kendinize gelin güvey olmuşsunuz, bizim yaklaşık 6 veri merkezinde farklı makinelerimiz mevcuttur.

mc.batihost.com, play.gameturkmc.com, play.uniocraft.com gibi sunuculara test yaptınız mı? veya bunlar dışında yaptığınız sunucular'da bizim ddos korumamız vardır, gelin saldırın diye bir beyanımız varmıdır?

Tüm sunucular düştü diyerek yaptığınız sorgusuz sualsiz çamur atmak değilse siz bunu ne olarak tanımlıyorsunuz?

Şu an elimizde 400+ vds bulunuyor, Bunların kaçına saldırı yaptınız, bunu yapmanız ve buraya sorgusuz sualsiz bu şekilde konu açıp bu yazıları yazmanız bile sizin alt benliğinizde neler düşündüğünüze ait ipucu veriyor aslında.

Bu yaptığınız yolda kendi kendine yürüyen birisinin ensesine şaplak vurup, alt kaba bölgesine el hareketi çektikten sonra lan ne korkakmışsın demekten başka bir şey değildir.

Her seferinde bu forum'da cevap yazmayacağım diyorum ama illa birisi çıkıyor. Tebrik ediyorum bu başarınızdan dolayı.

bu yazıda giriş, gelişme, sonuç aramayın zira pek dikkat etmedim.