ddos korumalı vps nereden bulabilirim.

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uğraşamam diyorsan git makine kirala.
(Lagaluga yapmaya ne lüzum var Allah aşkına)

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LagaLula yapmıyorum batıhost dediler baktım vps yok. yardım istiyorum.
Sana lagaluga yapıyorsun demiyorum,onlara diyorum çok geçiştiriyorlar ama açıklamaları lazım :)
Gerçi bende vps bulamadım destek sayfasına gidip sorabilirsin sana aynı cevabı verirlerse al.
Bu arada sunucu fiyatlarına baktım umarım düzgün çalışır yoksa giden parana yazık olabilir (3g ramli sunucu 45 tl O.o[Biliyorum panel var,koruma var vs. bana bunları anlatmayın sadece bana biraz absürt geldi])

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sana lagaluga yapıyorsun demiyorum,onlara diyorum çok geçiştiriyorlar ama açıklamaları lazım :)
Gerçi bende vps bulamadım destek sayfasına gidip sorabilirsin sana aynı cevabı verirlerse al.
Bu arada sunucu fiyatlarına baktım umarım düzgün çalışır yoksa giden parana yazık olabilir (3g ramli sunucu 45 tl O.o[Biliyorum panel var,koruma var vs. bana bunları anlatmayın sadece bana biraz absürt geldi])
Tamam teşekkür ederim iyi forumlar aradığım bilgi aldım.

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok saçma minecraft sunucusu istemiyorum ve fazla para vermek.
Sunucun ne kadar süre açık kalacak? uzun süre açık kalacaksa sana bir makine almanı öneririm,hem sadece hobbo olmak zorunda da olmaz ?

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucun ne kadar süre açık kalacak? uzun süre açık kalacaksa sana bir makine almanı öneririm,hem sadece hobbo olmak zorunda da olmaz ?
Sunucu tuttuğu sürece açık kalır yok neyse bu konu bence fazla uzadı sence?
aradığım bilgiyi buldum teşekkür ederim.

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
beni bul hocam. adım erkan. batihost.com a üye ol. sol üstten hızlı menüden destek istiyorum u tıkla ve dök içini.