DDOS ATACK VE BOT SALDIRISI

AteronCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adamları telefonla aradım adamla aramızda geçen konuşma şuydu
Nitrado:Alo
Ben:Merhaba,Kiminle görüşüyorum?
Nitrado:Kime bakmıştınız?
Ben:Nitrado?
Nitrado:Evet buyrun doğru numara
Ben:Bizim sunucumuza Ddo....(Sözümü yarıda keserek)
Nitrado:Mail attım ben size ordan konuşmaya devam edelim
Ben:peki,Kolay gelsin.
Bundan sonra maile cevap verilmedi ve ticketim kapatıldı... Aynı zamanda bu nasıl bir tarzdır Kime bakmıştınız? nasıl bir tepkidir? İnsan bi Merhaba,Nitrado filan diye açar telefonu

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bundan sonra maile cevap verilmedi ve ticketim kapatıldı... Aynı zamanda bu nasıl bir tarzdır Kime bakmıştınız? nasıl bir tepkidir? İnsan bi Merhaba,Nitrado filan diye açar telefonu
Nitrado yerine sıradan bir bilişim alsan belki şimdiye engellemiştin DDOS'u saçma sapan bi şey bu Nitrado..

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Başka bir sürü hosting var ddos korumali skype eklersen yardimci olabilirim : otakugamer001

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

AteronCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nitrado yerine sıradan bir bilişim alsan belki şimdiye engellemiştin DDOS'u saçma sapan bi şey bu Nitrado..
O konu hakkında bir şey diyemem dediğim gibi adamların sunucuları çok güzel fakat support konusunda ne desem bilemiyorum aşırı derecede berbat destek ekibi...axitr ayrı bir dert bilmiyorum değişik cidden.[DOUBLEPOST=1441553037,1441552647][/DOUBLEPOST]
Başka bir sürü hosting var ddos korumali skype eklersen yardimci olabilirim : otakugamer001

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Seni skype üzerinden ekledim.

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya bot saldırısı olabilir ve laga girebilir ben AntiBotUltra tavsiye ediyorum bildiğim kadarıyla sistem şu oyuncu oyuna girince botmu diye kontrol ediyor eğer bot değil ise whitelista ekliyor ve bot saldirisi olunca whitelist aktif ediliyor botlar böylece giremiyor lagda olmuyor

DiyaresTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Merhaba Senin Sunucuna Ddos Atımıyorlar! Bilmeden DDos Deme Nitraod da Koruması Var!
Sunucuna Balon Atıyorlar Ve Çökertiyorlar CPU Fulleniyor Balon Korumasını İstiyorsan SKypem: diyar.erzen2
KOLAY GELSİN