Day Z (Mine Z) SERVERİ AÇILDI !! Hayatta Kalma 1.7.2 Türkiyenin TEK Day Z (Mine Z) SERVERİ AÇILDI !!

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu server açılmaz gibi. Konu 2 haftadır açık. Serverı beta olarakta olsa açmalısın.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
açsana knk serveri
Mesaj kasmaktan vazgeçmelisin. Aksi taktirde bildirileceksin. ^_^[DOUBLEPOST=1393504727,1393504569][/DOUBLEPOST]
kardeşim bak gerçekten özür dilerim ama sponsor arıyorum sizler için serveri en iyi haline getirmeye çalışıyorum şuanda haydutlar var sor bakalım miller daa normal minez bile açabilmiş mi ama türk minez yok tabi nie onlar açmayı iblmiyor ve gerçektende açması o kadar kolay değil
Ben sana bilmiyorsun demiyorum. Evet gerçekten Türkiye'de Minez serverı yok. Eline sağlık uğraşıyorsun ama. Elini çabuk tutsan iyi olur. Çünkü sürekli gelen yeniliklerden pluginlerden bahsediyorsun. Ama server ortada yok. Sen yenilik söyledikçe oynama isteğimiz artıyor.

edit: Servera yardımcı arıyormuşsun. İstersen yardımım dokunabilir.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesaj kasmaktan vazgeçmelisin. Aksi taktirde bildirileceksin. ^_^[DOUBLEPOST=1393504727,1393504569][/DOUBLEPOST]
Ben sana bilmiyorsun demiyorum. Evet gerçekten Türkiye'de Minez serverı yok. Eline sağlık uğraşıyorsun ama. Elini çabuk tutsan iyi olur. Çünkü sürekli gelen yeniliklerden pluginlerden bahsediyorsun. Ama server ortada yok. Sen yenilik söyledikçe oynama isteğimiz artıyor.

edit: Servera yardımcı arıyormuşsun. İstersen yardımım dokunabilir.
YAZ TATİLİNİ BEKLEYİNİZ

Son düzenleme:

erimiscan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O kadar uğraşıyoruz biraz sabırlı olun -,- elbette biz de hemen açılmasını istiyoruz fakat az da olsa hala içi boş olan evler var,chest koymadığımız yerler var,biraz anlayışlı olun.Öyle yarım yamalak açılış yapmak istemiyoruz.

kharoon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
süper! :alay:

pazartesiyi iple çekiyorum :)

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
YAZ TATİLİNİ BEKLEYİNİZ

Son düzenleme:

emredgn99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kanka 1 gun girmedim servere betayamı geçti :D ip alayım yine :DA:SDASD:a[DOUBLEPOST=1393614254,1393613296][/DOUBLEPOST]Server 10 kişi oldugunda silah+64 mermi çekilişi yapacagım bu şansı kaçırmayın.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
YAZ TATİLİNİ BEKLEYİNİZ

Son düzenleme:

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
YAZ TATİLİNİ BEKLEYİNİZ

Son düzenleme:

batihost.com

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,

Sponsor olduktan sonra size verilen şifre sizin dışınızda kimse ile paylaşılmaz, kimseye verilmez,
bu konuda bize suç atmışsınız, bu konuda çok üzüldüğümüzü bildirmek isteriz.

konuyla ilgili bize ulaşmadan bu şekilde yazmanız bizi üzdü.
Sizin dosyalarınızı almak istesek bunu birçok yolu var, neden girip kendimizi op yapalım?
ruhunuz bile duymaz aldığımızı.

Ama bunu yapacak karakterde ve şahsiyette değiliz.

Bu şekilde yazmanız sizden sonra sponsor olacaklarımızıda engelliyor, artık sponsor olurken iki kere düşüneceğiz.

----------------- Ramazan --------------
paketini bize vermeniz karşılığında seninle konuşmuşuz, 3gb ram veririz demişiz, uzun süre muhabbet etmişiz,
senin dosyalarını , paketini çalmak istesek neden böyle bir pazarlık yapalım? Emeklerinize saygı gösterip, full paket abi deyip sonra haa içinde harita yok haaa içinde plugin yok demene bile ses çıkarmamışız..

Konuyu araştırıyoruz, ama bu şekilde sorgusuz sualsiz bizi damgalaman çok kötü bir davranış.
-----------------------
Arkadaşla olan konuşmalarımızın tamamı durmaktadır, isteyen herkese bu konuşmaları gösterebiliriz. En doğru kararı okuyan kişiler verecektir.

Son düzenleme: