DarkCraftTR 1.7.X / 1.8.X Survival Server ==> Meslek - KoyluTakas - Ipeksi Spawner - Timber Mod

iLynFrost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

DarkCraftTr 1.7.X / 1.8.X Survival Server
Meslek - KöylüTakas - İpeksi Spawner - Timber Mod - Oyuncu Market
Sunucu Adresi : Oyna.DarkCraftTr.Com

Ram : 6 GB
Lokasyon : Türkiye
Sunucu Slot Sayısı : 64
Sunucu Sürümü : 1.7.X / 1.8.X
Sunucu Adresi : Oyna.DarkCraftTr.Com

Sunucumuzda Claimde PvP Açıktır.
3 Meslek Hakkı
2 Sethome Hakkı
/Kit Menu - /Warp Menu Aktiftir.
Level Saklama Sistemi
Çeşitli Ödül Etkinlikleri

11.05.2016 da Yeniden Açılan Sunucumuz, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen oyunu Minecraft arasında yer almakta ve Survival Sunucu klasmanında liderlik yolunda ilerlemektedir.

Amacımız Size Asıl Survival Tadını Tattırmaktır , Ve Size Eğlence Sunmaktır
Ve Bu Esnada En İyi Survival Sunucusu Olmaktır ,
Herşeye Rağmen DarkCraftTR Sunucumuzu Geliştirmeye Devam Ediceğiz,

Edit Eşya Satışı Kesinlikle yoktur.

Ayrıca VIP'ler tam kararındadır. Yapmış olduğumuz oyun düzenlemeleri VIP almadan da VIP gibi oynama zevkini tattıracaktır.

Uyarı

Hiçbir yönetici size şifrenizi sormaz ve istemez. Serverimizde kullandığınız şifreler size aittir. Üçüncü şahıslarla paylaşmanız durumunda olabilecek sorunlardan sorumlu değiliz.

Kurallara Uydugunuz Takdirde Herkese Iyi Bir Server Vereceksiniz.
Her Türlü Yapıcı Eleştirilerinizi Bekliyoruz.
Oyunumuzdaki Bütün Tasarımlar DarkCraftTr.com Sitesine Ait olup
kopyalanması çalınması yada kaynak gösterilmeden baska
sitelerde/forumlarda herhangi bir yerde değiştirilerek yada değiştirilmeden paylaşılması yasaktır.

PewdoFTW [KURUCU]
DarkCraft [KURUCU]
DizY [BAŞ REHBER]

İletişim ; dark.crafttr

Spawn

Orman

Arena

Mob Arena

Market

Atm

Köylü Takas

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Sunucu yapıları ve konu düzeni pek hoşuma gitmedi. Geliştirilmeli.

iLynFrost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu yapıları ve konu düzeni pek hoşuma gitmedi. Geliştirilmeli.
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Daha ayrıntılı bir eleştiri yapabilirseniz Eksik yönlerimizi daha rahat görebiliriz. Şimdiden yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim.

HakanNÇ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tasarımlarınız Çok Kötü Paralı Builderler Alın İşinizi Görsünler

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Daha ayrıntılı bir eleştiri yapabilirseniz Eksik yönlerimizi daha rahat görebiliriz. Şimdiden yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim.
tabii ki. Hakan'ın dediği gibi, Sunucudaki yapılar çok kötü. Paralı builderden ziyade daha iyi builderler bulup veya build takımlarına Örn: OlymposBT harita yaptırabilirsiniz. Konu düzenininde tasarımını pek beğenmedim. Eksiklerinizi düzeltme dileğiyle. Bu arada puanda vereyim 4/10

iLynFrost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tabii ki. Hakan'ın dediği gibi, Sunucudaki yapılar çok kötü. Paralı builderden ziyade daha iyi builderler bulup veya build takımlarına Örn: OlymposBT harita yaptırabilirsiniz. Konu düzenininde tasarımını pek beğenmedim. Eksiklerinizi düzeltme dileğiyle. Bu arada puanda vereyim 4/10
Yorum için teşekkürler. Paralı Builder yerine bende sizin gibi Bir builder takımın daha iyi olacağı görüşündeyim gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

leonkont

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Survival sunucuya neden kit koyarsınız ki anlamıyorum uyuz oluyorum baya baya özellikle yemek kiti olmayan bi sw arıyorum ama herkes survivala yemek kiti koyuyor direk pvp açın işte o zaman ?? neyse puanım 4/10

iLynFrost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Survival sunucuya neden kit koyarsınız ki anlamıyorum uyuz oluyorum baya baya özellikle yemek kiti olmayan bi sw arıyorum ama herkes survivala yemek kiti koyuyor direk pvp açın işte o zaman ?? neyse puanım 4/10
yorum için teşekkür ederim kitler konusunda bende sizin gibi düşünsem de sanırım bu şekilde düşünen bir kaç kişiyiz büyük çoğunluk böyle bir ihtiyaç duyduğu için mecburen koyuyoruz. Diğer Puanları da nereden kestiğinizi belirtirseniz gelişmemize yardımcı olabilirsiniz

leonkont

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yorum için teşekkür ederim kitler konusunda bende sizin gibi düşünsem de sanırım bu şekilde düşünen bir kaç kişiyiz büyük çoğunluk böyle bir ihtiyaç duyduğu için mecburen koyuyoruz. Diğer Puanları da nereden kestiğinizi belirtirseniz gelişmemize yardımcı olabilirsiniz
6 Puanıda kitten kestim açıkçası mimari zamanla gelişen bir durum bu sebepten çok umursamıyorum mimariyi sadece market konusunda bu önemli olabiliyor.
Kitleri kaldırırsanız oyuncunuz enbaşta düşebilir fakat daha sonra daha kaliteli bir grubun geleceğini düşünüyorum.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
7/10 Market kaldırılmalı. Veya Elmas kaldırılmalı marketten.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bro ormanda gezerken vip geberti beni shader kulanarken "Neden gebertin la :D" dedim o ise "Hile kulanıyorsun speed açtın" dedi "yok Shader kulanıyorum" dedim "Apex kulanıyorsun lan" dedi anlamadım gitti ya Shaderin ping yapması hile olmam anlamınamı geliyor yoksa Bu adam Mı anlayışsız

iLynFrost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bro ormanda gezerken vip geberti beni shader kulanarken "Neden gebertin la :D" dedim o ise "Hile kulanıyorsun speed açtın" dedi "yok Shader kulanıyorum" dedim "Apex kulanıyorsun lan" dedi anlamadım gitti ya Shaderin ping yapması hile olmam anlamınamı geliyor yoksa Bu adam Mı anlayışsız

yani oyuncular hakkında bir şey diyemeyeceğim sonucta her yaştan oyuncu var ve herkes oyunu bilmiyor shader mod oldugu için pc ile ilgilidir oyun akışına etki etmez.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu an bende bug oldu hergün bu mesaj gözikiyor D: