Daha Toyum :D

Sahserr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Yeni Kanal Açtım Baya bir acemiyim Payday vs her türlü oyunu çekeceğim çekilişler yapacağım
Destek Olursanız çok sevinirim arkadaşlar en kısa sürede kulaklık alacağım ses için özür dilerim
iyi ve kötü yorumlarınız için şimdiden teşekkürler :)

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Ses kalitesi berbat maalesef, fakat 60 fps çok hoş.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
güzel olmuş.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kardeşim idare edersin birde girişe intro ekle sesi düzelt güzel olur ilk videon olduğu için
idare edersin.

Sahserr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar çok teşekkür ederim en kısa zamanda kulaklık alacağım bilgisayar laptop onun mikrofonuyla konuşuyorum o halledilir introları video makerden ayarlaya bilir miyim tekrardan çok teşekkür ederim :)

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar çok teşekkür ederim en kısa zamanda kulaklık alacağım bilgisayar laptop onun mikrofonuyla konuşuyorum o halledilir introları video makerden ayarlaya bilir miyim tekrardan çok teşekkür ederim :)
Becerebilirsen Sony Vegas kullanmanı öneririm, birde Camtasia Studio kullanarak videonun belirli yerlerine küçük efektler verirsen çok daha hoş olur, onun dışında güzel olmuş. Başarılar dilerim :)

Sahserr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Becerebilirsen Sony Vegas kullanmanı öneririm, birde Camtasia Studio kullanarak videonun belirli yerlerine küçük efektler verirsen çok daha hoş olur, onun dışında güzel olmuş. Başarılar dilerim :)
tavsiyelerin için çok teşekkür ederim hemen deneyeceğim lol videosu çektim ama başında sesim gitmemiş başka bir sıkıntı yok :) birazdan onuda yükliceğim