Daha iyisi olmak varken, olduğunuz biri olmayın..

Ufuk5454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hırs önemli bir faktör. Her şeyde, her şekilde.

Hırslı olmaktan korkmayın, bu belkide sizin en büyük özelliğiniz ama hala keşfedemediniz. Ben kendime hep daha iyisi olmak varken ile başlayan cümleler kurarım. Çünkü biliyorum ki, her zaman olduğum kişiden daha iyisi var. Ve ben buna sahip olmayı çok istiyorum.

Yaratılış gereği belki de insanoğlu hiçbir zaman daha fazlasını istemekten vazgeçmeyecek ama belki de amaç budur. Belkide hiç vazgeçmemektir düşündünüz mü?

Sonuçta neden vazgeçelim ki? Eğer sağlamcı ya da elimdekilerle idare edecek birisi olsam memur olurdum. Sırtımı devlete yaslar, daha iyisi olmak için çabalamazdım.

Yanlış anlamayın, bende bir memurun oğluyum. Ama eminim babamında elinden alınmış hayalleri var, daha iyisi olmak için belki biraz geç kaldı ama eminim oda zamanında en iyisi olmayı istiyordu.

Hayat bazen sizi olmanız gerektiği gibi bırakır. Bu yüzden hayata baş kaldırmayı öğrenmeniz gerekiyor, yoksa olmak istediğiniz gibi değil hayatın size sunduğu kadarıyla olmanız gerektiği gibi olursunuz ki bu durumdan hiçte memnun olmayacaksınız.

Ne kaybedersiniz ki? denemeye değer, herşeye ve herkese rağmen..
‪#‎hırs‬

Son düzenleme:

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dopamin aşk hormonunu düşürüp aşkı bitirmiyor muydu ya?

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
İlk sayfadan rez bu konu değerlenir

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
O zaman en iyi daha iyi olamayan insan olun :(

mrbobakinq

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kişilikte mi daha iyi yaptığımızda mı daha iyi yoksa ikisinde de mi daha iyi?