Cs 1.6 ( YARDIM )

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar CS 1.6 indireceğim fakat indireceğim sitedeki CS nin şoyle özelliği olmasını istiyorum ''Hem Yabancı Hem Türk Server''lerin olmasını istiyorum.
Yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar.

Konu yeri yanlışsa taşıyın lütfen.

(İndireceğim yeri özelden soyleyiniz.)

Son düzenleme:

mcanatan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
eğer steamdan satın alırsan sayısız servere bağlantı yapabilirsin.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sadece türk serverlere giriyordum indirdiğim de.

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben nediyorum siz nediyorsunuz ben soruyorum siz satın almadan bahsediyorsunuz diyorumki :

Hem Türk hem Yabancı Serverlerin olduğu Sunucu varmı diyorum !?
Bedava

Son düzenleme:

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben nediyorum siz nediyorsunuz ben soruyorum siz satın almadan bahsediyorsunuz diyorumki :

Hem Türk hem Yabancı Serverlerin olduğu Sunucu varmı diyorum !?
Birincisi, bu tavırla kimse ama kimse sana yardım etmez.
İkincisi, "Hem Türk hem Yabancı Serverlerin olduğu Sunucu varmı diyorum" diyorsun ancak dediğin şey çok mantıksız.

Server sunucu demek, şu an senin dediğin şey Hem Türk hem Yabancı Sunucuların bulunduğu sunucuların bulunduğu bir sunucu var mı oluyor...
Oyunu yükledikten sonra sunucu listesine bak, zaten orada hem Türk hem de yabancı sunucular gözükür, bu kadar basit.

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Birincisi, bu tavırla kimse ama kimse sana yardım etmez.
İkincisi, "Hem Türk hem Yabancı Serverlerin olduğu Sunucu varmı diyorum" diyorsun ancak dediğin şey çok mantıksız.

Server sunucu demek, şu an senin dediğin şey Hem Türk hem Yabancı Sunucuların bulunduğu sunucuların bulunduğu bir sunucu var mı oluyor...
Oyunu yükledikten sonra sunucu listesine bak, zaten orada hem Türk hem de yabancı sunucular gözükür, bu kadar basit.
Eğer yardımsever ve konu hakkında bilgiliyse eder.
Dediğim şey mantıksız değil eskiden bi sunucudan cs indirdim internet bölümünde yabancı favorilerim bölümünde türk serverleri vardı ama şimdi adını unuttum.
Server sunucu demek ama CS 1.6 Oyunu şirketlere (Yani sunuculara) göre değişir orneğin oyuny. gibi.
Oyunu indirdim ancak yabancı serverler yoktu.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biraz düşünürsen bu sorununu cevabını kolayca bulabilirsin, CS 1.6 indirince sunucu listesinde türk sunucular olucaktır. Biraz düşün cevabı bulursun -,-

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Biraz düşünürsen bu sorununu cevabını kolayca bulabilirsin, CS 1.6 indirince sunucu listesinde türk sunucular olucaktır. Biraz düşün cevabı bulursun -,-

''CS 1.6 indirince sunucu listesinde türk sunucular olucaktır''

Ben hem türk hem yabancı serverleri diyorum.

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Burda konuyu düzgün anlayan 1 kişi bile yok.

Moderatorler Lütfen Konu KAPANSIN