CrowCove 1.8.8 - IP: crowcrow.net -- Premium Server --

27badwolf27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni haftaya girdik, bakalım neler olacak.

Crowcove

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu Premium'a çevirmeye karar verdik, hilesiz sorunsuz sahte hesapsız düzgün bir server olucak tam anlamıyla..

Server'a girmek için şimdiden birçok oyuncumuz premium aldı bile, tabi haliyle oyuncu sayısı düşecektir o giremeyenler sorun çıkaran çoğunluk olduğu için pek sorun etmiyoruz bunu.

oyuncu sayımız az olsada hep böyle premium kalacak bundan sonra, amacımız premium sahibi oyuncuları bir çatı altına toplamak aylar içinde iyice artacağını düşünüyorum oyuncuların..

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sunucuyu Premium'a çevirmeye karar verdik, hilesiz sorunsuz sahte hesapsız düzgün bir server olucak tam anlamıyla..

Server'a girmek için şimdiden birçok oyuncumuz premium aldı bile, tabi haliyle oyuncu sayısı düşecektir o giremeyenler sorun çıkaran çoğunluk olduğu için pek sorun etmiyoruz bunu.

oyuncu sayımız az olsada hep böyle premium kalacak bundan sonra, amacımız premium sahibi oyuncuları bir çatı altına toplamak aylar içinde iyice artacağını düşünüyorum oyuncuların..
Server şu an premiumsa girerim adamsınız :D :)

White listeymiş :(

27badwolf27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Primeriumlu Sunucu Bir Başka Oluyor...

Crowcove

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Teşekkür..

hilesiz hurdasız,sorunsuz, sahte hesapsız, küfürsüz kavgasız, kaliteli güzel oldu :)

biraz oyuncu sayısı düştü tabi ama değer zamanla artar diye düşünüyorum, sunucuya girmek için en az 5-6 kişi premium aldı hemen oyunu..

Swarozowski

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
malesef öyle demişsiniz fakat şuanda premium hesabıma ulaşamıyorum. o kadar şey ve emekten sonra hepsinin boşa gitmesi üzücü oldu benim için. bir sebepten dolayı premium'a sahip değilim. giremiyorum.eğer ki kendi sitesinden başka güvenli uygun bir site varsa yazar mısınız ? sağolun.

Crowcove

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben kendi sitesinden alığım için, diğer yerlere bakmadım hiç, bir şey diyemedim o yüzden..

PrommyMC

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
sunucu crack iken premium yapman kötü olmuş çünkü birçok kişi premium kişilerin nicklerini kullanyor, o nicklerde premium alamayacakları için emekleride gitmiş oldu ama onun dışında sunucu güzele benziyor :)

Crowcove

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Oyuncu çoğunluğu istedi, tam olarak benim kararım değil yani.

Güncel

27badwolf27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Primerium olunca çok güzel oldu sunucu sakin, kafam rahat, inşaat yaparken dokunan yok, bir şeye ihtiyacım olduğunda herkes yardımıma koşuyor çok güzel bir oyuncu kitlesi var.