Crise Productions- Victorian House

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar! Yeni bir yapımla daha karşınızdayım. Bunu yapmam bir gün sürdü. Türü : Victorian... Victorian ile ilgili daha çok bilgi için imzamdaki konuya bakabilirsiniz. Bu yapıda hem "Shaders Pack" hem de "Resource Pack" kullanılmıştır. Umarım beğenirsiniz!! Herkesin yorumunu bekliyorum :

Herkesin yorumunu bekliyorum...

Ama özellikle : @Æmmit @Tario76 @saicon @G4mesFT @Oxuruk @ACT v2.0 (kinasli) @lider12 @Kaan697 @craft_man @#Furki.TR @dberkay @¿¡€rsïÑ¡¿

Son düzenleme:

Saicon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gayet hoş :) Fotoğraflar FOV' suz daha güzel. Normal haliyle çekince daha güzel oluyor :)

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Madem etiketlemişsin şukunu vereyim Hoş durmuş keşke biraz yakın fotoğraflar da ekleseydin :(

KroFessionaL

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir tasarım olmuş, hoş olmuş. Orta bölümdeki çatıyı slab ile bir kat daha indirsen daha güzel olabilirdi diye düşünüyorum fakat kullandığın blogun slab'ı yok sanırım, o yüzden böylede kalabilir. Ama dediğim gibi slab ile bir kat daha indirerek dışa dogru altı boşlukta olan bir görünüm daha hoş dururdu diye düşünüyorum. Tasarım olarak güzel olmuş ne tarz bir ev olduğunu bilemesemde :) ...

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha çok yolun var, güze yapmışsın, daha iyilerini beklerim.

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Düz dünyada yapılan build'lar çok sade geliyor gözüme, keşke etrafına 3-5 ağaç veya ne bileyim victorian build ile uyumlu bir şeyler koysaydın çok daha güzel olurdu bence. Bir de öyle dene istersen? :) Ama onun dışında harika olmuş, tebrik ediyorum :)
map ın linkini verebilirmisin bi içine giresim geldi :D
Gayet hoş :) Fotoğraflar FOV' suz daha güzel. Normal haliyle çekince daha güzel oluyor :)
map ın linkini verebilirmisin bi içine giresim geldi :D
Teşekkür ederim. Bu arada bu yapı gelişecektir. Daha büyük bir şekli yapılacaktır. ( veya şehri ) Maalesef hiçbir yapımın mapini vermiyorum. Önerilerinize uyucam.

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık ben pek beğenmedim ama neyse :) yani çok sade..