Crise Productions - God's Temple (Beginning)

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar....
Yeni bir çalışma yapmaya başladım. Bu çalışma biraz büyük olucak. Umarım ki hepinizin seveceği bir çalışma olucak. Üzerinde sadece 3-4 saat çalıştım şimdilik. Gelecek haftalarda bitirmeyi planlıyorum ( Kurban Bayram'ında ). Bu çalışmayı tek başıma yapıyorum ve kendimi zorlamak için hiçbir mod kullanmadan yapıcam. ( Sadece son resimlerini çekmek için Shader Pack ) Hadi bakalım hayırlısı!!!

RESİMLER :

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
3-4 Saatlik bir şey yok.Ama Bitince Güzel Olabilir.

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Devam Etmek için yorumlarınızı bekliyorum :)

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim hatalı olan ben miyim ? Konuya yazmıyorki Yunan tarzı olacak önerilerinizi buna göre verin diye.
Sonra vay efendim bağırıyor YUNAN diye biri diyor bebek gibi davranan sensin öbürü diyor lafları tersliyorsun.
Gidin işinize ya.

Adam Öneri İstememiş.Yorum İstemiş.Güzel , 3-4 saatlik iş yok gibi.Sen Öneri Yapıyorsun.

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeşim hatalı olan ben miyim ? Konuya yazmıyorki Yunan tarzı olacak önerilerinizi buna göre verin diye.
Sonra vay efendim bağırıyor YUNAN diye biri diyor bebek gibi davranan sensin öbürü diyor lafları tersliyorsun.
Gidin işinize ya.
O bağırma olmuyor o VURGU oluyor. Eğer benim yazdığım diğer şeyleri görseydin ( büyük ihtimalle görmüşsündür ) ne olduğunu anlardın.

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gidin işinize ya.
Dostum öncelikle yazdığın yorumu adam yok ben böyle yapıcam YUNAN tarzı felan diye yazdı diye
gidip adama bebek gibi davranma diye tersleyen sensin
daha sonra yaptığım yorumu burnunu sokma diyerek yine terleyen sensin
yunan tarzı olcak yazmamış evet ama sen yaptın yorumunu adamın istediği gibi bir şey değil o beğenmedi diye gidip adama bebek diyemezsin.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
@Crise ,
1. Haritalar'da Superflat en baştan bir hata zaten.
2. Yunan mimarisinde bu tür renkler ve kumtaşı asla asla doğru bir seçim değil.
3. Yunan mimarisindeki en büyük eserler ve mitolojideki Olimpos Dağı vb. ya dağlık alanlarda olur ya da daha doğal yerlerde.
4. Zaten yunan mimarisi çoğunlukla mitolojiye dayanır. Yani sen kocaman sütunlar ve heykeller kullanmalısın. Bunu şimdilik demiyorum fakat daha sonra işine yarar bu önerim.
5. Bu yaptığın tamamen Mısır mitolojisine benziyor.

Yine de başarılı olmanı dilerim iyi forumlar :)