Creeper Kurabiyeleri

anitome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
tarifi şöyle veriyim üstü şeker hamuru zaten apaçık kurabiyesi meslek sırrı :D

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kareşim adress veriom kargoyla göner ama icinden gun powderi al yerken patlamasın bu arada ciddi ciddi adres

Adana,Fezipaşa nedimbey öretmenlojmanları kat 5 10 numara gönderde yerik

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
aa edirnede oturuyorum kurabiyeler bozulunca anca gelir :D:DD:D:D ankarada oturuyorum ve bitti malesef :(

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck

Pnp Tarifini ver ablam yapar ozaman xD

anitome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D beyler tarifi veriyorum :

1-kare kalıp kullanarak sıradan bi kurabiye yapın içine ne koyduğunuz farketmez. mesela benimki sade. siz kakao felan katabilirsiniz.
2-yeşil şeker hamurunu kullandığınız kalıp kadar büyüklükte kesin.
3-kestiğiniz yeşil hamuru üstüne yapıştırın (anlamışsınızdır :D )
4-daha sonra 1 tanesi için 8 tane minik siyah şeker hamuru kesin (birebir ölçülerde yapmak istiyorsanız 17 tane minik kare gerekir)
5-şimdi kestiğiniz siyah kareleri 1+1 gözler 6 ağız olarak yapıştırın (gerçek ölçülerde yaptıysanız 4+4 gözler 9 ağız)
6-kurabiye hazır :D

unutmamanız gereken şey önce kurabiyeyi fırına vericeksiniz. Fırından çıktıktan sonra şeker hamurlarını yapıştıracaksınız.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:sırıtmak: beyler tarifi veriyorum :

1-kare kalıp kullanarak sıradan bi kurabiye yapın içine ne koyduğunuz farketmez. mesela benimki sade. siz kakao felan katabilirsiniz.
3-kestiğiniz yeşil hamuru üstüne yapıştırın (anlamışsınızdır :sırıtmak: )
4-daha sonra 1 tanesi için 8 tane minik siyah şeker hamuru kesin (birebir ölçülerde yapmak istiyorsanız 17 tane minik kare gerekir)
5-şimdi kestiğiniz siyah kareleri 1+1 gözler 6 ağız olarak yapıştırın (gerçek ölçülerde yaptıysanız 4+4 gözler 9 ağız)
6-kurabiye hazır :sırıtmak:

unutmamanız gereken şey önce kurabiyeyi fırına vericeksiniz. Fırından çıktıktan sonra şeker hamurlarını yapıştıracaksınız.

Teşekkürler :)

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:sırıtmak: beyler tarifi veriyorum :

3-kestiğiniz yeşil hamuru üstüne yapıştırın (anlamışsınızdır :sırıtmak: )
6-kurabiye hazır :sırıtmak:

Gun Powder eksih

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Üstüne Bikaç Tutam Barut Döktüm Ağzımda Patlayan Şeker Gibi Patladı Çok Zevkliydi.

Sony Tablet S cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Üstüne Bikaç Tutam Barut Döktüm Ağzımda Patlayan Şeker Gibi Patladı Çok Zevkliydi.

Sony Tablet S cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

:ASDASDA:SDA:SDAS:D
ASDASDASD:ASDS:AD:ASD lan biride bana yollasın yemek yapmakla aram hec eyi degil