Creative Rbl-craft Farkıyla

fehim46

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar şu an yapım aşamasında diyebilirim eğer server ile ilgili bilgili ve anlayışlı arkadaşlarım varsa buyursun gelsinler :) [hemen hemen çoğu plugin yükledim ve hamachisiz]
Server İp : rblcraft.zapto.org
Üstad Hz. Mevlana'nında dediği gibi ;
Herkesin içinde doğru olana bakan eğri bir göz vardır :)
Arkadaşlar öncelikle merhaba servera gelince ilk kelimeniz ' neden creative değil ' çok iyi bi soru benim hatam özür dilerim BETA yazmayı unutmuşum.Ayrıca creative evet ama bu demek olmuyorki herkesi op yapalim,öncelikle Bu serverde dünya tamamen senin dünyan! yani bu demek olmuyorki servere girerim istediğimi yaparım tabii ki kurallarımız var.Özgür ve geniş bir hayalgücünüz olduğunu keşfettinizmi size her yer MİNECRAFT tır:) Dipnot : Ayrıca serverimiz BETA aşamasında olduğu için kapanmalar kasmalar vs. olacaktır tabii ki o yüzden ' server neden açık değil ' gibi sorular sormayın TAM düzenli bir server açtığımızda -ki ÇOK YAKIN bir zamanda az kaldı, o zamana kadar sağlıcakla kalmanız dileklerimizle -RBL CRAFT- :)

fehim46

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
nasıl değil, bizzat denedik uzaktan bağlantılı bir arkadaşla nasıl giremedin anlamadım.Bir dakika falan bekle gelme ihtimali olması lazım.Ayrıca serverin asıl ipsini yazdım belki eskisiyle deniyor olmayasın :)Bir onada bakabilirsin[DOUBLEPOST=1370366553,1370364119][/DOUBLEPOST]
bir kere açık falan değil

85.104.134.145 - rblcraft.zapto.org son kararım :D

Aho315

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bakın serverde beni bi mimar yapin world edit ve world guardı çok iyi biliom hiçbişeyi yıkmam.

Bursalıyız

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SERVERİ AÇIN ARTIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK![DOUBLEPOST=1370685329,1370610319][/DOUBLEPOST]Serveri Açın yav dünden beri bekliyom ulan!

DarkSoldier616

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açık Değil...

Ekli dosyalar

• Kayıt_001.png
    Kayıt_001.png
    211.2 KB · Görüntüleme: 469