CrawL Tr -Survival server - 1.7.2 - Herobrine-Acik artirma-Tarla-Köyde yasam-Bosslar-Korku-Macera

batuhanmck1663

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Profesyonel bir sunucu mu arıyorsun ? Sonun işte bu diyebileceğin bir sunucu mu lazım ? Eğlencenin doruklarına ulaşmak mı istiyorsun ?
Doğru konudasın okumaya devam et !

Sunucuda birçok şey yapabilirsiniz. Bunlardan bir kaçından bu bölümde bahsetmek isterim.Mesela kendi tarlanızı yapabilir otomatik sistemler kurabilir bunları satabilirsiniz (Yapılacak) .Açık artırma yaparak birçok kişi ile para kapışmaları yapabilir ve para kazanabilirsiniz veya bunları beğenmezseniz /market komutunu kullanarak sanal market açabilir. Herkesin marketinden tek tık ile alışveriş yapabilirsiniz. Bunu da beğenmezseniz elinize bir eşyayı alıp /sat komutunu kullanarak satabilir paranıza para katabilirsiniz. Sadece bunlarla sınırlı değil ! Muhteşem savaşlara katılabilir. Savaştan kaçma ve hile engeliyle güvenle savaşabilirsiniz.

IP : Crawltr
.nitrado.net
IP : Crawltr.nitrado.net
Sürüm : 1.7.∞
Hile kullananlar sınırsız uzaklaştırılacaktır !

# Bütün bu engelleme ve korumaya rağmen hile açmak yasaktır.
# Bir hata bulmak ve bunlardan yararlanmak yasaktır.
# Küfür etmek yasaktır.
# Sürekli bir kişiyi rahatsız etmek yasaktır.
# Irkçılık ve dışlama yasaktır.
# Kuruculardan eşya istemek yasaktır.
# Site reklamı yapmak yasaktır.

Dahası için oyunda /kurallar yazman yeterli.

Para nasıl kazanabilirim ?
Paranın nasıl kazanılacağını bilmiyorsanız okumaya devam edebilirsiniz. Para kazanmanın birçok yolu vardır. Mesela açık artırma ile eşya satarak büyük paralar kazanabilirsiniz. Ben bunu beğenmedim diyorsan mini marketi kullanabilirsin. Para kazanmanın yolunu çoğaltmak için boss ve görevler eklenecektir.

Sunucu ne kadar güvenli ? Güvenlik bizden sorulur demek istiyorum.Çünkü eksiksiz eklentiler ve tam koruma ile eşyalarınız ve bilgileriniz güven içerisinde...

Ben küfür edenleri hiç sevmiyorum !
K üfür etmek mi ? Asla edemezler çünkü küfrü tamamen engelledik.Asla bir şeyden dolayı size küfür edemeyecekler !

Param var bolluk içerisindeyim sıkılıyorum ne yapabilirim ?
Para konusunu hallettiniz şimdi ne yapacağınızı bilmiyorsanız savaşlar yapın ve yakında eklenecek olan boss kalesini basın arkadaşlarınızla tuzaklı şifreli, yerlerden geçin gücünüzü gösterin.Ticarete atılın marketinizi açın ve satış yaptıkça mutlu olun. Kurucularımız size yardım etsin ve en iyi şekilde oynayın.

Lag varsa ben yokum !
Lag asla olmayacaktır. (Tabi ki arada her sunucuda olan küçük gecikmeler hariç!) Sürekli laglı olan kötü sunucular gibi değiliz çünkü 8 GB ram ve 1000/MBPS internet ile fiber bir şekilde sizinleyiz...

Nerede yaşayacağım ?
İşte en güzel kısım. Her yerde yaşayabilirsiniz bir alanı sahiplenip orada sakin bir hayat sürebilir kendi hayvanlarınızı besleyebilirsiniz.

Hardware
RAM : 8 GB / DDR3
CPU: Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz (8 Cores)
Mit Serverkomponenten : (1HE Rackserver)
Uplink: 1250 Mbit

Sunucuyu kaydetme:

Spawndan kareler:

Son düzenleme:

MUZAFFER07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güncel.[DOUBLEPOST=1396363824,1396362377][/DOUBLEPOST].

MUZAFFER07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açık..

Son düzenleme: