CraftZ Role Play - Yalnız değilsin! /Hawks Gaming/

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1.Pro Rp Olayını Şaka Amaçlı Söylemiştim Büyüten Sensin
2.Elit Rpciyim Diye Geçinme Daha Bilmiyorsun
3.Girdiğin Serverlere Yetmemişmiym? Ulan Girdiğim Bütün Rpglerde Senin Gibi Non-rpci Egolar Gördüm Merak Etme.
Şaka Amaçlı Dediğim Şeyi Tartışmaya Çevirdik Kirlettik Konuyu Kapatalım Bu Tartışmayı Artık.
Kardeşim, sen bana ve @Schaffer79 'a gelmiş ''Aybiğğ beni RoN'a alın ne olur çok oynamak istyrm .s .s'' gibi şeyler yazarken @Toby Meep sunucuda yöneticiydi.. Azcık düzgün, haddini bilerek konuş.

SidMeierAşığı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim, sen bana ve @Schaffer79 'a gelmiş ''Aybiğğ beni RoN'a alın ne olur çok oynamak istyrm .s .s'' gibi şeyler yazarken @Toby Meep sunucuda yöneticiydi.. Azcık düzgün, haddini bilerek konuş.
Adam haklı burda.Vede sunucuda bende vardım nickimi hatırlamıyorum.Adminlerde dahil herkes rol bile yapmıyordu.Adminler hariç bide tripli kedi kız hariç emote ne demek bilen yoktu.Lütfen yani.

Raltahook

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Roleplayı GTA'da oynarmış gibi düşünen bir nesil var karşımızda. Rp sunucularına girip saçma sapan davranıyorlar, başta en azından yönettiği karaktere bürünmeye çalışıyorlar, sonlara doğru ise en güçlü kişi olmaya çalışıp karakter ile bütünlüğünü bozuyorlar. Onlara göre bu sadece bir oyun.
Bu şahıslar ile karşılaşmamanız için oluşturacağınız sunucu formunda Roleplay rehberlerine fazlası ile yer vermeli ve zor bir whitelist başvurusu hazırlamanız gerekiyor, yoksa eminim ki serverda sprint+jump yapıp (ki biz buna Roleplaycı yoldaşlarım arasında bunny diyoruz) insanlardan kaçan şahıslar sizi cidden sıkacak ve sizde bunları yakalamak için farketmeden Non-Rp yapan aciz kişilere dönüşeceksiniz.

Uzun lafın kısası Whitelist, Roleplay bilen adminler ve sıkı tutulan kurallar şart yoksa bu sunucu baştan kaybeder. Teşekkürler.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Roleplayı GTA'da oynarmış gibi düşünen bir nesil var karşımızda. Rp sunucularına girip saçma sapan davranıyorlar, başta en azından yönettiği karaktere bürünmeye çalışıyorlar, sonlara doğru ise en güçlü kişi olmaya çalışıp karakter ile bütünlüğünü bozuyorlar. Onlara göre bu sadece bir oyun.
Bu şahıslar ile karşılaşmamanız için oluşturacağınız sunucu formunda Roleplay rehberlerine fazlası ile yer vermeli ve zor bir whitelist başvurusu hazırlamanız gerekiyor, yoksa eminim ki serverda sprint+jump yapıp (ki biz buna Roleplaycı yoldaşlarım arasında bunny diyoruz) insanlardan kaçan şahıslar sizi cidden sıkacak ve sizde bunları yakalamak için farketmeden Non-Rp yapan aciz kişilere dönüşeceksiniz.

Uzun lafın kısası Whitelist, Roleplay bilen adminler ve sıkı tutulan kurallar şart yoksa bu sunucu baştan kaybeder. Teşekkürler.
Bu adam doğruları söylüyor. :olgun:

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
açılmasını iple çekiyorum
<--<--<--<-<---açılmasını

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

yihehe birazcık beni anlatmışsın bende sanırım adminler gibiyim deli oluyorum ya aynısını gta dada yapıyorlardı rolde aracın tekeri patlamış değiştiriliyor
adam ordan 1 arabanın geçeceği yerden drift ata ata geçiyor (arabaya çarpmayı da eksik etmiyor)
bir diğeri iste başıma geldi rolde suçluyu kovalıyorum adam yanımdan zıplaya zıplaya geçiyor(bunny gtada da var)
ya şimdi senin bakışına göre kesinlikle bu konuda daha tedbirli olmaları gerek adam mesela gider 2 rol alıntı yapar geçer böyle olmasın
dediğin gibi hiracles birazdaha bekle ama iyi oyuncular al kimin ne kimin nesi bunları bir öğren bence haydi bana eyvallah