craftvince.batihost.com Hergün bir event,Hergün ayrı bir zevk!

AssassinRay

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Serverdan AssassinRay
Size yeni keşfedilmiş bir serverdan bahsedeceğim.Gerçekten görmeye değer bir
server.
IP: craftvince
.batihost.com
Size screenshotlardan bazılarını atayım :

SPAWN

MARKET

HEROBRINE BOSS

LAPİS

ARENA

ARSALAR

Arkadaşlar Ayrıca Vip Bilgilerini De Vereyim:

Sınırsız Vip 30 TL

Sınırsız Mega VIP 45 TL

SINIRSIZ ULTRA VIP 50 TL
Arkadaşlar Kurucunun Skype adresi: mcfatih19 (Mobil Ödeme Vip İçin)
Ayrıca serverimizde edit itemler de MOBİL aracılığıyla satın alınabilir

Arkadaşlar dediğim gibi hergün event var ve hergüne ÖZEL event var.
Çok çeşit warp var.
İlgili adminler,
İlgili rehberler,
Ve ilgili bir KURUCUMUZ var.
Serverin IP sini tekrar söyleyeyim : craftvince.batihost.com
(Serverimiz BATİHOST aracılığıyla yürütülmektedir.)

Kurucumuz Prince_OP ile vip fiyatları konusunda indirim olmasını isteyenler :
mcfatih19 adıyla skype aracılığıyla onunla görüşebilir.

Güncel+Güncel+++

Son düzenleme:

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Eleştiriye başlıyorum izninizle:
+Spawn güzelmiş. Tabii ki alıntı mı değil mi bilmiyorum ama alıntı gibime geliyor.
-Abartılmış VIP ve Edit item fiyatları (Sınırsız UltraVIP'e hediye P7 nedir bırakın bu işleri)
-Arsaların başlangıç yeri çok basit. Beğenemedim.
-Lapis? Artık çok eskimedi mi o mavi şey?
-Yukarıdaki arkadaş tarafından gönderilen resimle yönetimi sorgulamaya başladım.
Geliştirilmesi lazım 2/10 (Herobrine Bossunu özellikle eleştirime katmadım yoksa kargaşa çıkabilir)
İyi Forumlar...
-----/-o-\-----
Hayat dediğin o yalanı, ben her gün yaşıyorum... Ama senin gibi hayatın ucundan tutmuyorum, BOĞAZINA YAPIŞIYORUM!

AssassinRay

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Moderatoru Küfür Kullanan Server ...

Ben, küfretmeyen admin görmedim ?[DOUBLEPOST=1434924681,1434924600][/DOUBLEPOST]
Spawn Alıntıdır başka serverlerde görmüştüm
Spawn alıntı dediğimde bana söyledikleri : sanane kardeşim ozaman oynamıcaksın (yaşları 11 Olsa gerek)
senin gibi anaokullu değil onlar :([DOUBLEPOST=1434924793][/DOUBLEPOST]
Eleştiriye başlıyorum izninizle:
+Spawn güzelmiş. Tabii ki alıntı mı değil mi bilmiyorum ama alıntı gibime geliyor.
-Abartılmış VIP ve Edit item fiyatları (Sınırsız UltraVIP'e hediye P7 nedir bırakın bu işleri)
-Arsaların başlangıç yeri çok basit. Beğenemedim.
-Lapis? Artık çok eskimedi mi o mavi şey?
-Yukarıdaki arkadaş tarafından gönderilen resimle yönetimi sorgulamaya başladım.
Geliştirilmesi lazım 2/10 (Herobrine Bossunu özellikle eleştirime katmadım yoksa kargaşa çıkabilir)

Herobrine boss unda ne var anlamadım anında p4 düşüyo ve canı + damage i aşırı fazla :/ Garip.
Server yeni açıldı harikulade yapılar beklemeyin.
Kardeşim ben dedim ki VIP FIYATLARI IÇIN PAZARLIK YAPILABILIR . Baya indiriyo fiyatı kurucu

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Ben, küfretmeyen admin görmedim ?[DOUBLEPOST=1434924681,1434924600][/DOUBLEPOST]
Herobrine boss unda ne var anlamadım anında p4 düşüyo ve canı + damage i aşırı fazla :/ Garip.
Kardeşim ben dedim ki VIP FIYATLARI IÇIN PAZARLIK YAPILABILIR . Baya indiriyo fiyatı kurucu
Küfretmeyen admin görmedim derken? Bu demektir ki kaliteli bir sunucuyu gezmemişsiniz. Sizin aksinize ben küfretmeyen onlarca admin gördüm. Neyse, herkese iyi forumlar...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EmreMG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu olmamış kardeşim, lafı uzatma. @BunnyBGTR gerekli eleştiriyi yapmış ben yapma gereği duymuyorum, hoşçakalın.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn Alıntıdır başka serverlerde görmüştüm
Spawn alıntı dediğimde bana söyledikleri : sanane kardeşim ozaman oynamıcaksın (yaşları 11 Olsa gerek)
Kardeş biz zorla adamları serverda tutmuyoruz evet spawn alıntı söylüyoruz zaten spawn alıntı olunca sana birşeyler mi oluyor. Yaş 11 diyince abin yaşında adamım biraz daha saygılı ol üslubunu bil.

AssassinRay

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Küfretmeyen admin görmedim derken? Bu demektir ki kaliteli bir sunucuyu gezmemişsiniz. Sizin aksinize ben küfretmeyen onlarca admin gördüm. Neyse, herkese iyi forumlar...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamam Kardeşim Böyle Kargaşa Çıkacak.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatoru Küfür Kullanan Server ...

Bu konuda haklısınız en doğru zamanda cezasını vereceğiz. Moderator yeni zaten ondan önce Prince_OP kurucu Seco(Ben) Admindik bir tane moderator aldık. Böyle oldu bu konudan dolayı herkesten özür dileriz[DOUBLEPOST=1434959927,1434959825][/DOUBLEPOST]Herobrine gücü azaltıldı fakat canı arttı.

Erenkorowakurwa

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu olmamış kardeşim, lafı uzatma. @BunnyBGTR gerekli eleştiriyi yapmış ben yapma gereği duymuyorum, hoşçakalın.
O zaman mesaj yazma gereğini'de duymuyacaksın.
Birde kardeşim spawn vb. alıntılar yapacaksanız burada paylaşmayın daha iyi sunucu spawn'ı bana göre en önemli yerdir ve gözümüze girmek için alıntı spawn'lar yapıyorlar bir kendi spawnınızı yapmaya o kadar'mı üşeniyorsunuz.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rehberlerinizle Konuşun böyle tür konuları lütfen gelip burda abilik taslamayın açacaksanızda düzgün server açın
benim serverim böyle oynamak istemiyorsan git başka serverlarda oyna tamam? istersem 100 mblik server açarım sanane bundan beğenmedisen git güzel server aç ta ne demek?

Psych0

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Her önüne gelen server açıyor spawn çalıntı lapis yerini kim yaptıysa takdir etmek istiyorum çok uğraşmışmı acaba o :D

Flakman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bölümle ilgili moderatör arkadaşlara sesleniyorum daha öncelerden survival server tanıtımı hazırlamıştım onaylanmamıştı adam gelmiş factions konusu açmış onaylanmış konu factions'a yada arşive taşınmalı bence