Craftolia Network | Yeni konu linki içeride!

godmodeoff

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya sunucu şimdik herkes tarafından duyulmaya başlandı bunun üzerinede hackerlar bu sunucuya yönelmeye başladı dün oynadığım 5 elden 3 ünde hacker oyuncular beni DeathMachta Kestiler çoğu sunucu artık killaura engeli getiriyor sunucularına sizde getirirseniz oyun daha eğlenceli olur çünkü hackerlar yüzünden oyun kazanamıyoruz ilginizden dolayı teşekkür ederim :) NOT:YAZIM YANLIŞI OLABİLİR.
Öncelikle merhaba , şu an Anti hile sistemi üzerinde çalışıyoruz bir aksilik çıkmassa bir kaç güne hallolucağını düşünüyorum.

PrissMenT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir sunucu..Çok da seviyorum! Fakat şu hile kullanma anlayışını anlayamıyorum. Ne gerek var ? Güzelce girip hilesiz bir şekilde oynasak ne olur ? Lütfen engelleyin . Engellemeden bir şey anlatılamıyor hile kullananlara :( (Bu görüşüm bu server için değil genel olarak ama sizin engelleyebileceğinizi düşünüyorum :))

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir sunucu..Çok da seviyorum! Fakat şu hile kullanma anlayışını anlayamıyorum. Ne gerek var ? Güzelce girip hilesiz bir şekilde oynasak ne olur ? Lütfen engelleyin . Engellemeden bir şey anlatılamıyor hile kullananlara :( (Bu görüşüm bu server için değil genel olarak ama sizin engelleyebileceğinizi düşünüyorum :))
Zaten engellenmiş.
Engellendi diye serveri bıraktım bende :(

godmodeoff

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Engelleme getirdik yorumun için saol.

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0