CraftMania MMORPG/Faction/Survival

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu şu an açık değil. Açılınca konu altında belirtilecektir.

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bizim sunucularda takılan herkes yeni MMORPG açmaya çalışıyor. Hadi bakalım inşallah diğerleri gibi felaket olmaz :D

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizim sunucularda takılan herkes yeni MMORPG açmaya çalışıyor. Hadi bakalım inşallah diğerleri gibi felaket olmaz :D
Ben açmıyorum bir arkadaş açıyor. Ben sadece konuyu açtım. Ayrıca bu proje A****Saga'dan önce vardı :)

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayatımda duyduğum en saçma cümle budur.İlla senin sunucunucuna girip MMORPG açıcak değiller.Forumda, Yabancı sunucularda görüyorlar ve hırslanıyorlar.Birdakine saçma cümle kurma lütfen :)

ARTİSTLİK TASLAMIYORUM GERÇEĞİ SÖYLÜYORUM.

Bu arada oyuncular Klasik MMORPG sunucularından sıkıldı.

Değişik bir sunucu açın herkes aynı plugini - skripti kullanıyor.Tıpa tıp aynı yani.

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hayatımda duyduğum en saçma cümle budur.İlla senin sunucunucuna girip MMORPG açıcak değiller.Forumda, Yabancı sunucularda görüyorlar ve hırslanıyorlar.Birdakine saçma cümle kurma lütfen :)

ARTİSTLİK TASLAMIYORUM GERÇEĞİ SÖYLÜYORUM.

Bu arada oyuncular Klasik MMORPG sunucularından sıkıldı.

Değişik bir sunucu açın herkes aynı plugini - skripti kullanıyor.Tıpa tıp aynı yani.
Kardeşim bu oyuncuyu sunucumuzda çok gördüğüm ve oyunda "gece server rüyalarıma giriyor" vb. şeyler yazdığı için imrenebileceğini düşündüm. At gözlüğün satılıkmı?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim bu oyuncuyu sunucumuzda çok gördüğüm ve oyunda "gece server rüyalarıma giriyor" vb. şeyler yazdığı için imrenebileceğini düşündüm. At gözlüğün satılıkmı?

İstediği kadar girsin rüyamda görüyorum desin İlla senin sunucundan ilham alıcak diye bir şey yok.Camı olmayan gözlüğün satılık mı ?

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aykovan'ım türkiyede mmorpg açan son siz'siniz neredeyse sen server'ın yapımına başlamadan önce ben serverimi açmıştım lütfen biraz daha bilgi edin ondan sonra konuş.

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aykovan'ım türkiyede mmorpg açan son siz'siniz neredeyse sen server'ın yapımına başlamadan önce ben serverimi açmıştım lütfen biraz daha bilgi edin ondan sonra konuş.
Seviyorum bu forumu :D Herkes birisine sataşmak için kendini yiyip bitiriyor :D Bende gülüyorum burdan halinize :D