Crafting Dead:Cure

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese günaydın. Bugün küçük bir Crafting Dead rehberi yapacağım.
Zombiler: Dünya'da gördüğümüz zombiler Güneş ışığında yanmaz. Ayrıca normal zombiden daha hızlı koşup,daha fazla hasar verirler. Zombiler böyle görünürler.

[Bu sadece bir zombinin örneği ^^]
Sığınaklar: Dünya'nın çeşitli yerlerinde küçük kuleler yada askeri üsse benzeyen yerler görürüz. Bunlar bizim için yapılmışlardır. Buralarda konaklayabilirsiniz. Fakat dikkatli olun! Bu sığınaklarda kapı olmadığı için her an bir zombi saldırısıyla karşılaşabilirsiniz.
Ganimetler [Lootlar]: Ganimetler,sığınakların içinde bulunur. 6 çeşit Ganimet vardır.
1- Military Loot [Askeri Ganimet]
2- Medical Loot [Tıbbi Ganimet]
3- Common Loot [Yaygın Ganimet]
4- Rare Loot [Nadir Ganimet]
5- Very Rare Loot [Çok Nadir Ganimet]
6- Extremely Rare Loot [Aşırı Derecede Nadir Ganimet]

Lootların Resmi ^^ [Sırasıyla Common,Rare,Very Rare,Extremely Rare,Military,Medical Loot]
Silahlar: Tabi bu bir zombi macerası olduğu için Silahlar da bulunmalıdır. Normal FPS oyunlarındaki gibi silahlar vardır. [Mermileri çok nadir çıkabilir :C]
Kanama: Zombiler size vurduğunda çoğu zaman kanamanız başlar. E ya bastığınız da Blood: değeri yavaş yavaş düşmeye başlar. Bunu önlemek için Bandage bulmanız gerekmektedir. Bandajla kanamayı durdurabilirsiniz ^^
Enfeksiyon: Zombiler size vurduğunda enfekte olma ihtimaliniz çok yüksektir. Eğer tedavi etmezseniz yavaş yavaş ölürsünüz. Bunu tedavi etmek için RBI Cure Syringe'ye ihtiyacınız vardır. Enfeksiyon Şırıngası diyebiliriz ^^
Su: Zombilerden genellikle 1-2 tane Water Canteen [Su Matarası] düşer. Bunları derelerden doldurabilirsiniz.
Yemek: Yemekler normal Minecraft yemekleri değildir. Gerçek hayattaki gibi,enerji içecekleri,meyve suları,meyveler,proteinli çikolatalar,normal çikolatalar vardır.
Notlar: Bazı sular kirli olabilir ve içtiğinizde size zarar verir. Bunun için Clean Rag bulmanız gerekmekte. Bununla suyu temizleyip sağlıklı bir şekilde suyunuzu yudumlayabilirsiniz.
Son olarak Tavsiyelerim: İlk geceden bir sığınak bulmalısınız. Mecbur kalmadıkça zombilerle çatışmayın. Loot bulduğunuzda kesinlikle es geçmeyin. Belki bir silah çıkar ha ^^
Rehberim bu kadardı. Herkese iyi günler dilerim MinecraftTürk forumu!

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne sığınağı sen ne diyorsun :D.
Şaka maka iyi olmuş rehber emek harcanmış.

Şahsen ben kit aldığım için oyunda,
Sığınak mığınak ile uğraşmıyorum ben tak /kit assault
Zırh mırh kask vest backpack silah mermi,
direk zombi değil insan avına çıkıyorum :D