Crafted | V1.0 Plugin Paketi | Sorunsuz - Açıksız | 1.7.2 | (Özel Küfür ve Reklam Koruması)

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hahahha, @Crafted hadi düzelt :D ve ben de buldum. /buttik:me ve /anounce say komutları çalışıyor...
bukkit:me ve /An say buglarını kapatmıştım, Ancak çalışıyorsa nasıl kapatacağınn konusunda not defteri ekledim bakabilirsin.

Burayada yazayım hatta, /bukkit:me deopken denedin mi

/rg flag __global__ blocked-cmds /bukkit:me
/rg flag __global__ blocked-cmds /an say
[DOUBLEPOST=1403372956,1403372607][/DOUBLEPOST]
Bug Buldum :D

-----[>> Crafted Plugin Paketi V1.0 <<]-----
Tebrikler +1

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aliases terimlerini türkçe yapmaya başlamalısın, eğer bilmiyorsan özelden detaylı bir şekilde anlatabilirim

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca "/an say" komutunu plugin.yml içerisinden değiştirebilirsin. Başka şansın yok ve değiştirmek için wg'yede gerek yok

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım senin kullandığın map farklı onun farklı sen kapatıyorsun bugu da adam farklı mapta kullanınca wg hata verir __global__ wg kodu değilmi
__global__ Tüm alanı kapsar bu bütün dünyada belirlediğin komutları kapatır.

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
:QWE:QWEQ:EWQ.QWE:EQW Ben ne diyorum sen ne diyorsun
Dediğini anlamıyorsun galiba, Farklı bir dünyada kullanırsa wg hata verir diyorsun, Bu komut wg komutu ancak tüm dünyada kapatıyor, Farklı bir dünyada bu komut kapanmaz fakat tekrardan o komutu girip istediğin dünyada da kapatabilirsin.[DOUBLEPOST=1403602880,1403452618][/DOUBLEPOST]V1.1 saat 3'de hazır.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsteyen İstediği Dünyada Kapatabilir . Yani Bi Yerde Olmasını İstiyosan Ama Diğer Yerde Olmasını İstemiyosan Bunu Kullan Bence :)