Craftbul'un Işgali.

Değerlendir:

• Kullanılan toplam oy
    1

Storm35

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Craftbul'un İşgali
Bukkit server kurup world edit ile yapsak bile, gerçekten ama gerçekten zorlandığımız kısımlar oldu. Surlarda özellikle. Köşeler ve içlerini doldurma kısmı çok zordu.
Fakat 6 saatte onlarıda bitirtdik. Gemi aslında çok berbat bir durumdaydı. Geliştirdim Güzelleştirdim (uu.) Gerçekten iyi bir map oldu. Olumsuz yorumda gelebilir.
Hiç umrumda değil. Biz emeğimizle bir şeyler yapıp ortaya koyduk. Emekten anlayan kişiler zaten Doğru düzgün yorumlar yazar. ( Hiç gemiye benzememiş 2 taş koyup ta map mi YAPACAKSIN?) gibi yorumlar atmayacaklardır eminim.

Server Bilgileri, Hikaye ve Nasıl Oynanılır?

Oyunda 2 Takım var. Crizans (Bizans) ve Crosmanlı. (Osmanlı) Oyunun başında tüm oyuncular belli bir alana çekilir ve takım ayarlamaları yapılır. Adminler başta encsiz kılıc ve deri kıyafet(boyanmış) verilir.Her takım kendi spawn alanına gider ve ilk savaş başlar. Sonrasında Çeşitli yerlerden (Saklı chestler) item buluna bilir. her 2 yerinde chestlerinde aynı itemler vardır. Osmanlı topları en fazla 10 kere kullanmalık tır. 10 kerelik TNT Yanındaki chestlere koyulacaktır. Her 3 saatte bir admin kullanıcılara enchsiz item vermelidir. Bizanslılarında 2 tane topu vardır. yine aynı şekilde 10 kullanımlık TNT verilecektir.
Serverin ne zaman açılcağı belli değildir. Her an olabilir.

Resimleri link olarak koydum. Yoksa tüm sayfayı kaplıyorlar.

Facebook sayfamıza gitmek için tıkla!

Video:

Yorum atıp anketi değerlendirirseniz beni sevindirirsiniz. :)
Harita 5 kişi ile yapıldı.