Cracklilere kötü haber

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ya Zaten Çocuğun Biri Notch'a "Bana Premium Ver Lütfen Demiş" Notch'da "Gir Crackli Oyna Demiş :)"

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence böyle bir şey yapamazlar çünkü minecrafttı crackli oynayanların hepsi minecrafttı oynayanların yarısından fazla nerdeyse mojang böyle bir kaybı göz önünde bulunduramaz

FBC.

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crack İyi bir şey Mi ? Hayır Kötü bir şey Mi ? Hayır. Parası Olmayıp Annesi Babası Oyun Satın Almasına İzin Vermeyen Binlerce Çocuk Var Dünyada Crack Kalkmasın Bence.

Not:Crack Değilim

Dipnot: Premium Kullanıyorum

Dibin Dibi Not: Diğer Premiumlu Olan Arkadaşlarında Bu Düşünceye Katılmasını İstiyorum

Bedrock Notu : Notch Cracke Karşı Değil.

XCrafterX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
para artacakmı ama 10 gün sonra falan alcam ben 1.6 ne zman çıkcak lütfen söyleyin

berkeps3

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojang öyle bir şey yaparsa CİDDİ oyuncu kaybına uğrar. Minecraftı toplam 20 milyon oynuyor diyelim. Öyle bir şey yaparlarsa 10 milyon oyuncu oyunu bırakır bence.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
1.6 'a girmesek nolcak bi Mo'Creatures indir bitti :D Hem serverlere girmek içinpre gerekmiyor false yerine başka yerin kodunu değiştiriyorsun :D

artizboy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
inşallah yaparlar.. orijinal oyunun farkı olsun.. hem bebelerle uğraşmayız

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hem çoğu kişinin parası yok o yüzden oyunu alamıyor cracka başvuruyor onlarıda düşünmek lazım :D

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence konuyu fazla uzatmayalım beyler notchun böyle bir şey yapmayacağını herkes biliyor koskoca bir şirket böyle bir hataya düşmez oyuncu sayısında büyük kayıp olcağını bileceği için böyle bir hata yapmazlar hem öyle bir şey olsa bile elbet bir gün crack yapılır

EfsaneKaanCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Crack Oynayanlar Oynayamazsa Minecrftın Tadı Kalmaz Bana Göre Premium Sadece Skin Değiştirmek Yada Premimum serverlara Girmek için

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Crack Oynayanlar Oynayamazsa Minecrftın Tadı Kalmaz Bana Göre Premium Sadece Skin Değiştirmek Yada Premimum serverlara Girmek için
aynen dediğin çok mantıklı çünkü premiumun crackden bir farkı yok o zaman mineshafter ne işe yarıyor oda aynı görevi görüyor demi yani ondada premiumda yapabildiğin şeylerin tıpatıp aynı şeyleri yapabiliyosun