[CRACK] xTavuk >> 1.7x 1.8x >> 32 Kişi Slot 2 GB Ram!

knnkss

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverde BadPacket ID 64 Error veriyor Bu arada Nick İm boniestlawyer

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Tamam Değiştiriyorum Serverin İsmi xTavuk Yerine iTavuk Olacak Motdda Değiştiriyorum Bir kaç gün sonra nitrado ya geçecegim burdakı kişilerin yarısı fallendeki aç köpekler siz bu kadar köpekmişsiniz ki forumda hergün bu konuyu aramaya çalışıyorsunuz insanların gözünden Konuyu Düşürüyorsunuz Tamam Kaldırıyorum Ender Portalınıda İstediğiniz Oldumu Rütbe Skriptiymiş Forumda Kaç Tane Rütbe Skripti Var İstesem Onlardan Birini Alıp Yedek Diye Koyardım Kenara Tamam Ulan Herşeyim Alıntı Şu Forumda Beni sevip görmüş tek bir insan varsa
Yakında: TavukPvP.nitrado.net Alıntısız Ve Hilesiz Oyun Keyfi Ama Bu Server her şey Profesyönelce Olucak Ne Küçük Çocuklar Doğukan gibi mesela doğukan gibilerini kadromuza almıyoruz evet bunu biliniz...
Bu arada kusura bakmayın moderatörler fakat,sözde "Köpekleri" taklit ediyorsanız siz köpekten daha düşük bir varlıkmısınız?

@Pyro22 @CowboyBebopTR @MrHappy

Harika ve profösyenel (!) Bir sunucu... Skypeden ana bacı sövenler var. Spoilere koyuyorum. Spoilere bakmak sizin sorumluluğunuzda.

Haliyle bu 18(!) Yaşındaki arkadaş işi kardeşime kadar getirdi ve birkaçta küfürsüz yolla geri yolladım küfürleri. Savunsunlar beklerim..

BarisMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

plugin versiyonuna dikkat çekmek isterim: 1.11.2

altta versiyonu 1.11.2 ise noluyor gibisinden bir cevap gelebilir

o yüzden ben açıklayayım. versiyonu 1.11.2 ise featherboard çalıntı oluyor kardeş :) zaten hiç editememişsiniz direk atmışsınız. helal olsun

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

o yüzden ben açıklayayım. versiyonu 1.11.2 ise featherboard çalıntı oluyor kardeş :) zaten hiç editememişsiniz direk atmışsınız. helal olsun
İşte bu çocukların kalitesi bu. Anneye küfür ederler, sadece skype de ise bize hiçbir şey demez. Sadece engellerler. Daha siz pluginleri paralı olarak alamıyorsanız kusura bakmayın da bizim yapacak bir şeyimiz yok. Sunucunuzu günlük işlerinizi yaptığınız gibi hiç emek göstermeden yapmışsınız. Tebrikler. İşte başarılı Türk Sunucusu.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Mesaj bekliyorum hala. Klavye artisliği,18 yaşındaki arkadaşın sesini duyduk 14 yaşında kendisi.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Minecraft multiplayer oyun sunucuları kitlesi vasat-ul facia durumda. Bu tür hadiseler bu düşük kalite kitle sebebiyetiyle oluşmakta. Lütfen 15 yaşından küçük arkadaşlar en fazla başka sunucularda oyununu güzelce oynasın. Hizmet yaşına erememiş insanlar lütfen hizmet etme çabasına ve para kazanma misyonuna kapılmasın. Saygılarımla.

TavukBeyS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Engelmi ha ? Nerede engel ? Sana attığım mesajlar sadece "Clowfish'den gönderilen otomatik mesajlar." Onun dışında hiçbir konuşulmuşluk oldu mu ? Bu arada anaya küfür etmiş diyosun. Benim Adım Yunus Değil, Cem. Buyur Ekle Skypemi Görüşelim Ekran Açayım Anaya Dair Küfür Varmı Diye Haydi Bakalım. Skypem : r3ktman

caca3444

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet Mrhappy Çok İyi Bir İş Başarmışsınız... Tebrik Ediyorum Beni İfşaladınız Pluginin Sürümünü Bularak :) Madem O Kadar Pl Biliyorsun Serverdeki Authme Açıgınızı neden daha sonradan fark ettiniz ? Anlayamıyorum Bu Arada Yaş Kitlesinden Belli Oluyor
SİZ BENİM SAYEMDE BANLANIP BURADA SUNUCU AÇTINIZ KUYRUK ACINIZLA :D Benim unbanıma muhtaç olan iki beş fırlamayla uğraşacak değilim. Siz daha skript yazmayı da bilmezsiniz ki bana oturduğunuz yerden laf sallıyorsunuz :D Duygu sömürülerine bak hele çok mu üzüldün ? Hahah. Sizin sunucunuz adam çekiyorsa bilin ki bu polemikler sayesinde. Sen yeni sunucunu yeni düzenini oluştur 20 kişiden fazla olursa ben sizden özür diler banınızı açar tebrik ederim. Ahanda buraya yazıyorum
Bundanda Belli Oluyor

Buda Çok Güzel Bir İfşa
İşte bu çocukların kalitesi bu. Anneye küfür ederler, sadece skype de ise bize hiçbir şey demez. Sadece engellerler. Daha siz pluginleri paralı olarak alamıyorsanız kusura bakmayın da bizim yapacak bir şeyimiz yok. Sunucunuzu günlük işlerinizi yaptığınız gibi hiç emek göstermeden yapmışsınız. Tebrikler. İşte başarılı Türk Sunucusu.

Belki Paramız Yoktu Nereden Biliyorsunuz :)

Şimdi delikanlı adamsınız diyemeyeceğim. Skype gel diyorum gelmiyorsun diyen insan müsveddeleri 12 yaşında olmaksızın saygı sıfır emek sıfır şekilde sunucu açmış 6 kişi ile hayatını sürdürürken bize buradan laf sallıyor. Siz daha kendi çabalarınız ile plugin yüklemeye çalışırken ben xFall'da Sr Moderatorluğa yükseliyordum kardeş neyin klavye artistliği olsun ? Kendi kuzenine küfür edip bot attığını söyledin utanmadan sunucu açtınız yönetiyorsunuz. Şurada 2 gram para veriyorsunuz Türkiye'nin en iyi sunucusu oldunuz başımıza. Siz daha bize abi çekerken birden banlamış insanlarsınız. O sunucuya verdiğiniz aylık parayı biriktirip xFall'a yatırsaydınız donor olmuştunuz bu muhabbet yaşanmayacaktı, klavye delikanlılığından kastınız ana bacı kaportacı sövmekse siz olayı çok yanlış anlamışsınız. İki gramlık emeğiniz var başımıza profesyonel kesildiniz. Sizin o konunuzun görülme sebebi yaptığınız rezilliği BİZ gösteriyoruz insanlara. Bu yazıyı okupta Skype çağırın beni sayın egolutavuk bey.
1.Burda Bizden Küçük 2 Kişi Var
2.Belki Aramızda Özel Bi Olay Oldu Sanane Özel Hayat Sonuçta
3.Madem Moderatorluge Yukselıyordun Nıye Kımse Sevmıyordu.
4.Herkes Senın Arkandan Serefsız Cowboybeboptr ****** cowboybeboptr gene benı banladı dıyordu cunku adaletın yoktu :)

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Evet Mrhappy Çok İyi Bir İş Başarmışsınız... Tebrik Ediyorum Beni İfşaladınız Pluginin Sürümünü Bularak :) Madem O Kadar Pl Biliyorsun Serverdeki Authme Açıgınızı neden daha sonradan fark ettiniz ? Anlayamıyorum Bu Arada Yaş Kitlesinden Belli Oluyor

Bundanda Belli Oluyor

Buda Çok Güzel Bir İfşa

1.Burda Bizden Küçük 2 Kişi Var
2.Belki Aramızda Özel Bi Olay Oldu Sanane Özel Hayat Sonuçta
3.Madem Moderatorluge Yukselıyordun Nıye Kımse Sevmıyordu.
4.Herkes Senın Arkandan Serefsız Cowboybeboptr ****** cowboybeboptr gene benı banladı dıyordu cunku adaletın yoktu :)
Abicim bak sizin kimsenin emeğini görüpte "Bizde bunu yapalım" diye yapmaya hakkınız varmı onu düşünün. Yaşınız olgunluğunuza ters orantılıysa tamam eyvallahta özelden çok sövdünüz her ssyide verdim.

caca3444

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Allah Aşkına Kimin Emeğini Çaldım Bi Söyleyin Bana ?

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Valla ben Skype'dan isteğimi veya emelimi belirttim gerisi size kalmış. İster dönek dersiniz ister "dost" gibi geçinmeye çalışıp kendinize özgü şeyler tasarlar aramızdaki sorunu kaldırmaya uğraşırsınız. Emeği çalma kısmı portal, motd, sunucu fotoğrafı vb. gibi şeyler. Bilgilendirmek isterim. Klavye bebesi veya artistliğinden bahsederken ilk anneye küfür edipte banlayan sizdiniz haberiniz olsun

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bak şimdi orada olan bugu bize satamazsın. O bug MySql bağlayan kişi tarafından oluşan bir bugdur. Yaş kitlesinden belli oluyor demişsin. Minecraft sürekli bu yaş kitlesinde zaten.

Edit: Dün akşamerikai skype konuşmamız. Beni sunucunuza çağırdınız. Değiştirdim herşeyi dedin. Fakat benden komut açıklarını bulmamı istedin. Madem yarı profesyonel bir ekibin var açıkları bulabilirsin diye düşünüyorum.

Allah Aşkına Kimin Emeğini Çaldım Bi Söyleyin Bana ?
Bizim sunucumuza gelip (eskiden) reklam yapıyordunuz. Bu da kalitenizi gösterir.

@MrHappy nin orada anlattığı şeyi bile yanlış anlıyorsan ben sana daha ne diyeyim. @caca3444 Orada söylenmek (anlatılmak) istenen olay 15 yaşının altında kimse sunucu açmasın. Diğer sunucularda güzelce oynasın. Çocukların sunucu açmasına gerek yok.

Paralı pluginleri internetten illegal yollardan indirip kullanmak yasal bir suçtur. Paran yoksa paralı pluginleri kullanma. Emek hırsızlığı yapma.

Son olarak authme açığına gelecek olursak. Biz senin gibi okuldan 1 de eve gelip deliler gibi bilgisayar oynayamıyoruz. Okuldan eve gelişim en erken Akşam üstü 16:15. Bugu eve geldikten 10 dakika sonra fark ettim. Ve anında işlem yaptım.