[CRACK] xTavuk >> 1.7x 1.8x >> 32 Kişi Slot 2 GB Ram!

caca3444

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba!

xtavuk.batihost.com

Sunucumuza Gelebilirsiniz!
Suncucuda Neler Var ?

[+] Mod Alımları (SKYPE ÜZERİNDEN KOLAY SORULAR!)
[+] Açık Admin Modlar (7/24 Sunucumuzda Adminler VS Var / Biri Çıkar Biri Girer)
[+] Mükemmel Plugin İle Çoşun (Her Hafta En İyi PvPci Secilir)
[+] FeatherBoard Plugini İle Tam Ekrandan Çıkmadan Saati Tarihi Görün!
[+] Respawn (Yeniden Doğ) Demeden Direk Doğma!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Serverin Eksikleri

[-] Küfür Filtresi (Modların Oyunculara Mute Atması İçin Böyle bir şey Yaptık Sizlere Söven Varsa Modlara Fotoğrafını Çekerek Atın! Böylece Adaletli Olur.
[-] Serverimize NBT lerle Saldırı Yapabiliyorlar.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-- Mute Süreleri --

İlk Mute 3 Saat
İkinci Mute 5 Saat
Üçüncü Mute 3 Gün
Sonra Sınırsız!
Yetkiliye Hakaret 3 Gün Mute
Yetkiliye Hakaret 6 Gün Mute (2.Ceza)
Yetkiliye Hakaret 9 Gün Mute (3.Ceza)
Yetkiliye Hakaret Neden Bu Kadar Fazla = Yetkililere Çok Sövülüyor Biliyorsunuz ? O Yüzden Bu Kadar Fazla Yaptık!

-- Ban Süreleri --

Tam Belirlemedik..

Donor Fiyatları

FDonor = 5 TL = Renkli Yazar Server Fullken Girer 1 Stack Elmas (Sınırsız)
SDonor = 10 TL = Renkli Yazar Ban Açtırma Hakkı Vardır (1 Kere) Server Fullken Girer 2 Stack Elmas (Sınırsız)
CDonor = 15 TL = Renkli Yazar Moderator Banlayamaz Ban Açtırma Hakkı Vardır Server Fullken Girer Mute Atar! (Sınırsız)
xTavukDonor = 20 TL = Renkli Yazar Moderator Banlayamaz Ban Açtırma Hakkı Vardır (3 Kere) Server Fullken Girer! Mute Kick Atar! (Sınırsız)

Şuanda Size Mapimizin Spawnını Göstermek İsterim Hemen Altta

Tamamen kendimizin yapmış olduğu haritamız ile arttırılan eğlence!
Gelişmiş hile koruma eklentileri!
Son zamanlarda çok fazla kullanılan makroya son!

Teke tek kapışma odaları!(Ödülleri Düzenleniyor)

Ucuz yollu özel üyelikler! (VIP'lik.)

Sadece demir eşyalar ile kapışmak! (Elmas eşyalar VIP'ler dahil yok!)

Her level atladığınızda kazandığınız elmaslar ile köylülerle ticaret!

Tuzaklar!
Asla acıkmazsınız!
Birini öldürdüğünüzde Otomatik Can Verir!
Kapışabileceğiniz piramitler, kuleler ve daha fazlası!

İşinde yarı profosyonelleşmiş yetkili kadromuz!
Kaliteli sunucu sağlayıcımız!
Üstünlüğünüzü gösterebileceğiniz level sistemi!

Hergün turnuva!

Haftada bir event!

Her hafta 1 günlük VIP çekilişleri!

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu server isimlerinin basına x getirmek nedir ya?

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Taklitler aslını yüceltir. Sunucu motdsinden tut ikona kadar çoğu şey bizden alıntı. Hile koruma demişsiniz sadece geri atıyor. Onun dışında diğer hileler çok rahat şekilde açılıyor. Yarı profesyonel yetkili kadrosu demişsiniz. Fakat sunucu açmadan 1 ay önce benden çok yardım istediniz. Profesyonel değilsiniz. İlk kez sunucu açıyorsunuz daha. Yani daha çaylaksınız. Bir kaç gün sonra kapıma gelir rütbe skripti de istersiniz siz benden.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
xTavuk çok kaliteli OMG xFall neymiş ki rezalet bir sunucu xFall.

Ya abi sizin derdiniz nedir :D Çakma motd çakma isim çakma düzen. Taklit değil bildiğiniz adamlar günlük işini yapar gibi yapmışlar. Hayır sunucu kaliteli olsa gam yemem, geriye atıyor lag oluyor 32 slot için 2 gb ram kullanılıyor ayda verilen fiyat zaten 20 tl. Ben hayatımda böyle birşeyi ilk kez sizde gördüm ve görmeyede devam edeceğim gibi duruyor. Size zar zor gelen 5 ve 10 kişinizde başarılar dilerim

Not: İşinde profesyonelleşen yetkili kadronuzda /? bugu var. Biraz daha profesyonelleşin sonra belki rakip bulursunuz kendinize

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
xTavuk çok kaliteli OMG xFall neymiş ki rezalet bir sunucu xFall.

Ya abi sizin derdiniz nedir :D Çakma motd çakma isim çakma düzen. Taklit değil bildiğiniz adamlar günlük işini yapar gibi yapmışlar. Hayır sunucu kaliteli olsa gam yemem, geriye atıyor lag oluyor 32 slot için 2 gb ram kullanılıyor ayda verilen fiyat zaten 20 tl. Ben hayatımda böyle birşeyi ilk kez sizde gördüm ve görmeyede devam edeceğim gibi duruyor. Size zar zor gelen 5 ve 10 kişinizde başarılar dilerim

Not: İşinde profesyonelleşen yetkili kadronuzda /? bugu var. Biraz daha profesyonelleşin sonra belki rakip bulursunuz kendinize

Alakası bile yok başka bir konudan özelliklerine kadar alıntı.

MurderPvPs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim konumu çalacak kadar düştünüz demekki!

caca3444

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@Pyro22 Sana Bişi Sorcam Taklitler Aslını Yüceltir Demişsin Bunuda Kuzenimin Kanalından Görüp Yazmışssın Ben Seni Bilmiyorum Dimi Kıvanç Veya Doğukan Veyahut Adminlerden Bitanesi Olmadığını Sizden Küçük Bir Server Olabiliriz Ama Özenti Dediğin Ne Hergün Forumlarda Dolaşıp Bu Konuyu Bulan Ben Değilim Herhalde

caca3444

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tamam Değiştiriyorum Serverin İsmi xTavuk Yerine iTavuk Olacak Motdda Değiştiriyorum Bir kaç gün sonra nitrado ya geçecegim burdakı kişilerin yarısı fallendeki aç köpekler siz bu kadar köpekmişsiniz ki forumda hergün bu konuyu aramaya çalışıyorsunuz insanların gözünden Konuyu Düşürüyorsunuz Tamam Kaldırıyorum Ender Portalınıda İstediğiniz Oldumu Rütbe Skriptiymiş Forumda Kaç Tane Rütbe Skripti Var İstesem Onlardan Birini Alıp Yedek Diye Koyardım Kenara Tamam Ulan Herşeyim Alıntı Şu Forumda Beni sevip görmüş tek bir insan varsa
Yakında: TavukPvP.nitrado.net Alıntısız Ve Hilesiz Oyun Keyfi Ama Bu Server her şey Profesyönelce Olucak Ne Küçük Çocuklar Doğukan gibi mesela doğukan gibilerini kadromuza almıyoruz evet bunu biliniz...

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Tamam Değiştiriyorum Serverin İsmi xTavuk Yerine iTavuk Olacak Motdda Değiştiriyorum Bir kaç gün sonra nitrado ya geçecegim burdakı kişilerin yarısı fallendeki aç köpekler siz bu kadar köpekmişsiniz ki forumda hergün bu konuyu aramaya çalışıyorsunuz insanların gözünden Konuyu Düşürüyorsunuz Tamam Kaldırıyorum Ender Portalınıda İstediğiniz Oldumu Rütbe Skriptiymiş Forumda Kaç Tane Rütbe Skripti Var İstesem Onlardan Birini Alıp Yedek Diye Koyardım Kenara Tamam Ulan Herşeyim Alıntı Şu Forumda Beni sevip görmüş tek bir insan varsa
Yakında: TavukPvP.nitrado.net Alıntısız Ve Hilesiz Oyun Keyfi Ama Bu Server her şey Profesyönelce Olucak Ne Küçük Çocuklar Doğukan gibi mesela doğukan gibilerini kadromuza almıyoruz evet bunu biliniz...
Hakaret yasaktır. + Mapına kadar çaldığınıza şahidim. Konu bile alıntı. vip özellikleri,ban süreleri hiç değiştirilmemiş. Özensiz bir sunucu daha ne çekebilir ki?

Ulan CowboyBebopTR skypede yemiyor geliyosun burda klavye artisliği taslıyorsun. Skype ver diyorum vermiyosun. Ekle konuşalım (YERSE) :) : r3ktman Skypem
Senide ben skype beklerim :) k4rsh1tm4dd3

caca3444

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Mapine Kadarmış Mapini Çalmadık Elle Yaptık :D Skype Gel Yiyorsa :)

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Skype geldim yaşın maksimum 14. Anaye söverekte belli ettin. Kusura bakma senin gibiler daha sw açmasın. Cidden karşında senden büyükler var.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Anneye küfürden elinize ne geçiyor? şu an kendi kendini batırdın hala haberin yok.

Edit: @TavukBeyS skype engelimi kaldır görüşelim.