Crack ve Mineshafter'daki Multi- Sorunu

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba. Benim ve sanırsam çoğu kişinin bir derdi var. Öğrendiğime göre Jeb bundan sonra Minecraft'ı korsan oynayanların Multiplayer'da oynayamayacağını söylemişti. Ve öylede oldu. Minecraft'da Multiplayer'a tıklayıp bi server yazdığımızda oyun otomatik olarak kapanıyor. Bunu engelleyecek bi patch, yama veya bir mod yokmu?

Yorumlarınızı Bekliyorum..

ardadev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yoo ole bir şey yok o senin minecraftınla alakalı ben paşa paşa giriyorum :D

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm ben giremiyorum nedense kuzenimin bilgisayarında felanda denedim olmuyo.

ardadev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bak bazı serverler vardır User Not premium der çünkü serverler premiumlar içindir Crackliler için Bbrsürü server var onlarda oyna :D

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bak bazı serverler vardır User Not premium der çünkü serverler premiumlar içindir Crackliler için Bbrsürü server var onlarda oyna :D
Minecraft'ı 0.30'dan beri oynuyorum ve elbette Crack'ten Minecraft Premium serverlara girilemeyeceğinide çok iyi biliyorum benim derdim şu Multiplayer'a tıkladığımda ve bir server eklediğimde oyun kapanıyor.

ardadev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hmm minecraftını sil ve burdan bidaha indir not: %appdata% roamindeki minecraft. yı sil tekrar oraya dosyayı at olmassa bana ulaş yardım etmeye çalışırım :)

Oktay Özlü

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam sağol :) Benim Java'da bi hata varmış düzelttim.

ardadev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D Kardesim benm channelim var orada hungergames videosu cekcez hatta ben hungergames serveri bile actm istersen orada hungergames biliorsan oynayabilirsin :) Not: videoda gozukucen