Crack sunucu lütfen :(

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıktaki gibi
1-Hub
2-Güzel değişik ve diğerlerinde zor bulunan minigames olan
3-Popüler 800-1000 oyuncu gibi oyuncusu olan
4-Yabancı
5-Crack
sunucu arıyorum bilen özelden ip atarsa sevinirim. Can sıkıntısından patlamamak için kendimi zor tutuyorum sağolsun creeperler ders veriyor A:DASD:
Neyse siz bulun sunucu özel mesaj atın :)

Bu arada enderman sesleri etrafımı sardı konu açarken ötüyolar çözümü nedir? etiketlere yarıldılar galiba :D

@_Iskefiyeli_ <-- İşini biliyorsun aşağıya in :)

Edit: tmm şimdi gülmeyi kesti endermanlar etiketleri koydum ama yarılmasın koca bacaklar ya :( şu konu açarkenki enderman sesinden sıkılmaya başladım.

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Dostum yabancı ve bu özellikte, crack sunucu bulmak zor. Ama bulursam kesinlikle söyleyeceğim.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Dostum yabancı ve bu özellikte, crack sunucu bulmak zor. Ama bulursam kesinlikle söyleyeceğim.
Ben biliyorum ama beklentilerimi tam karşılamıyor. O yüzden konuyu açtım. Onu da zor bela buldum kaybetmek istemem :) Çok minigamesi yok ve 500-800 arası oyuncusu var oyuncu sayısından vazgeçtim iyi oyunları olsun yeter rush falan mesela.

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ben biliyorum ama beklentilerimi tam karşılamıyor. O yüzden konuyu açtım. Onu da zor bela buldum kaybetmek istemem :) Çok minigamesi yok ve 500-800 arası oyuncusu var oyuncu sayısından vazgeçtim iyi oyunları olsun yeter rush falan mesela.
Bulursam mutlaka söyleyeceğim, yalnız önerim premium oyun alman. :)

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bulursam mutlaka söyleyeceğim, yalnız önerim premium oyun alman. :)
Alcak olsam alırımda hem bana gerçekte olmayan bişeye para vermek saçma geliyo hem de ailem izin vermiyo ondan çekilişlerden 2 yıl içinde kazanma planım var bunu 3 4 yerde daha söyledim :)

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
RealMs'mi ne öyle bir server vardı ben eskdien oynardım ama kapandı

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Alcak olsam alırımda hem bana gerçekte olmayan bişeye para vermek saçma geliyo hem de ailem izin vermiyo ondan çekilişlerden 2 yıl içinde kazanma planım var bunu 3 4 yerde daha söyledim :)
Ne diye bilirim ki umarım kazanırsın. :)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
mc.keinett.us
play.pika-network.net
play.guildcraft.org:25565
wal-craft.eu:25565