Command Block Yardım !

VasoxeN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar adventure map'ım için çok güzel bir seed buldum ancak bi problemim var. Bazı yabancı haritalarda basınç plakasız, bi blouğn üstüne gelince alttan yazılar çıkıyor say komutunu biliyorum birde command block ta renkli yazmak icin cümlenin başına § koymak gerekiyormuş, ben bunu yazınca bu işaret çıkmıyor, crtl+c ctrl+v yapıyorum olmuyor. Proffesyonal biri yardıme edebilirmi?

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ASCII KODLARI ALT+(HERHANGİ BİR SAYI) İLE YAPILAN ÖZEL İŞARET,NUMARA,HARF VB.'DİR ÖRNEK:
YAZILIŞI:ALT+4
GÖRÜNÜŞÜ:*
Bunun gibi şeylerdir.
Karakteş eşlemci de vardır.

VasoxeN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ASCII KODLARI ALT+(HERHANGİ BİR SAYI) İLE YAPILAN ÖZEL İŞARET,NUMARA,HARF VB.'DİR ÖRNEK:
YAZILIŞI:ALT+4
GÖRÜNÜŞÜ:*
Bunun gibi şeylerdir.
Karakteş eşlemci de vardır.
Arkadaşım teşekkürler ancak onu yaptığım halde oyunda gözükmüyor minecraftin chatinde, command blockun yerinde çalışmıyor o işaretler

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
singleplayer mi multiplayer mi renkli yazma sadece bukkit server de oluyor diye duymuştum

VasoxeN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
singleplayer mi multiplayer mi renkli yazma sadece bukkit server de oluyor diye duymuştum
Single player adventure map yapıyorum single player icin yapıcam ama herobrine mapında felan oluyordu dicemde, sen kendini hypixelmi sanıyon olmasın :D

VasoxeN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
anlamadım ne dedik istediğini
Yav kardeşim bak, ben tek oyunculu modda oynuyorum. Can sıkıntısı bi adventure map yapmak istedim. Ama command blockta yazıları renkli olmasını istiyorum örneğin: "say §4Darkness:§fWho are you?" Ama su "§" işaretini yapamadım, yazıyorum işaret çıkmıyor. Kopyala yapıştır yapıyorum yine olmuyor.

Mr_Wholesome

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
You Tube De Bi Channel Var BFChickengamers Oraya gir izle son 3 video sanırım işine yarıyacak bilgeler var orda

Mr_Wholesome

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Command Block la renkli yazmak istiyorsan MCEdit Gerekli