Collapse Of Darkness Adventure Map by Mr.ComiqSoon

asdafdasx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
texture packin linkini verirmisin 2 kişi oynucazda

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Map gerçekten çok başarılı oynadım.

pembepanter54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Screenshotlar sayesinde koltukta takla attım :D Heyecandan geberiyom.

Kafesism

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oynadım be iyi bir harıtaydı ama birkaç problemlem ile karşılaştım. Öncelikle haritayı ilk açtığımda havada uçuyordum ve yaratıcı modundaydım. Başlama yerini bulup kendim başlamak zorunda kaldım. İkinci olarak dükkan kapalıydı ( ben saçmalık yapmadıysam). Son olarak bosslar öldükten sonra müzik diski düşürmediler.

Fakat harita Türk standartlarına göre iyiydi devamını getirirsin umarım teşekkürler.

Mr.ComiqSoon

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynadım be iyi bir harıtaydı ama birkaç problemlem ile karşılaştım. Öncelikle haritayı ilk açtığımda havada uçuyordum ve yaratıcı modundaydım. Başlama yerini bulup kendim başlamak zorunda kaldım. İkinci olarak dükkan kapalıydı ( ben saçmalık yapmadıysam). Son olarak bosslar öldükten sonra müzik diski düşürmediler.

Fakat harita Türk standartlarına göre iyiydi devamını getirirsin umarım teşekkürler.

pampa market açıktı kapıyı açacaktın yani bu mapi çok uraşmadan hazırladım o yüzdendir birde uraşşasam sen düşün :D

Mr.ComiqSoon

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rapor edilmiştir.
DİYORUMKİ EMEĞİME LAF ETTİ SİZ HALEN RAPOR DERDİNDE İSENİZ BEN NE DİYEYİM? SANA SORUYORUM TARİO76 SANA KENDİ MAPİNE "UTAN LAN BU SENİN DEĞİL!!" DESELER SEN NE YAPARSIN? ŞİMDİ DİYECEKSİN Kİ "YOK BEN ÖLE DEMEZDİM." AMA BENİM İÇİN BU FARKLI ANLADIN NAMUS MESELESİ GİBİ.EĞER HALEN HAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSAN EYVALLAH KARDEŞİM.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
DİYORUMKİ EMEĞİME LAF ETTİ SİZ HALEN RAPOR DERDİNDE İSENİZ BEN NE DİYEYİM? SANA SORUYORUM TARİO76 SANA KENDİ MAPİNE "UTAN LAN BU SENİN DEĞİL!!" DESELER SEN NE YAPARSIN? ŞİMDİ DİYECEKSİN Kİ "YOK BEN ÖLE DEMEZDİM." AMA BENİM İÇİN BU FARKLI ANLADIN NAMUS MESELESİ GİBİ.EĞER HALEN HAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSAN EYVALLAH KARDEŞİM.
Haklısın ama küfür etmenede gerek yok forumda küfür kesinlikle yasak ve uzaklaştirmaya kadar gidebilen bir şey dikkat et.