Çok Uzuca Minecraft Gift Code !!!!!!!!!!!!1

HawaiiFisek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben Halil.Kısa bir süre önce bir şey farkettim.Minecraft Gift code fiyatları 60 tl yi geçti.Bende söyle bir fikir buldum.Bunu nasıl daha ucuzunu bulabilirim.Çok basit bir arkadaş var baya bir gift code si var çok ucuzken bir sürü stoklamış.şu an da 10 lira civarında satıyor.Gerçek fiyatının 10 da biri.Şuana kadar 35 tane satıldı.Sadece 20 tane kaldı.Ayrıntılar videomda buyrun link
İyi Seyirler

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Link atsana

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
site bedava sitelerden biri (.tk) zaten (buradan ne kadar güvenilir ve resmi olmadığınız anlaşılıyor.)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
60 TL değil 50-54 TL arası bir fiyatı var ve Minecraft dışarıda satılan Gift Codeleri 1-2 hafta sonra bloke ediyor almanızı tavsiye etmem tabi seçim sizin ucuz istiyorsanız ordan alın, fakat yasal bir şey değil bu yaptığınız işlem haberiniz olsun.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
60 TL değil 50-54 TL arası bir fiyatı var ve Minecraft dışarıda satılan Gift Codeleri 1-2 hafta sonra bloke ediyor almanızı tavsiye etmem tabi seçim sizin ucuz istiyorsanız ordan alın, fakat yasal bir şey değil bu yaptığınız işlem haberiniz olsun.
hayır o kadar ucuz değil

batman10

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bunlara inanmayin balli bir garantisi yok.

Nokia 3310'dan Tapatalk Kullanılarak Önce Jüpiter'e Sonra MinecraftTürk'e Yollandı