(Çok Tırstım)

Samet159

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Creativede birşeyler yapiodum en son muzik disklerini koydum bir sandiga (creative) sonra blok kırılma sesi geldi
tak tak tak tak tak sonra bir kağıt burusturma sesi sonr heavuv die bir ses herangi birsey olduğunu kesinlikle idda etmiyorum ama bu sesleri duydum
(Gerçekdir ilgi çekmek için yapmıyorum minecrafta giricek cesaret kalmadı)

loseryavo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
amnesia oyna adrenalin hormonun bile kalmaz turp gibiolursun sonra yarın tuvalete bie gidemzsin karkara düşünceler seni sarar ve sarar ortada kamışsındır ya bilgisayar yada herneyse dersin ve sonra - anne!!! abimbana korkunç şeyşer anlatıyu dersin

ahmet371

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kırık diskin içeriği evet biraz korkunç. Amnesia çok güzel bir korku oyunu bence :D yaratıkları öldürmek yerine onlardan saklanmak olması gereken ama yıllardır bize yaratıkları öldürmemiz öğretildi ._. Doğru olan saklanmak ._.

Darkthunders

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Creativede birşeyler yapiodum en son muzik disklerini koydum bir sandiga (creative) sonra blok kırılma sesi geldi
tak tak tak tak tak sonra bir kağıt burusturma sesi sonr heavuv die bir ses herangi birsey olduğunu kesinlikle idda etmiyorum ama bu sesleri duydum
(Gerçekdir ilgi çekmek için yapmıyorum minecrafta giricek cesaret kalmadı)
Bende 1.0 Sürümde Spider Jockey Sesi Vardı Yihaaaaaaaaaa Diye Ödüm Koptu Altıma Ettim

GORKEMREYİZ

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kırık disk çalmayın zaten yaratıkları kötü varlıkları topluyor heronible gelebilir

GORKEMREYİZ

Marangoz
En iyi cevaplar
0
konumu oku lütfen oyunu tasarlıyanlarda açıkladı bunu kesinlikle var yani arastırmanı yap öyle gel oyun açığı

xxmemocanxx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
(herobrine yalan biliyom) ama notch neden her update de herobirine removed yazıyo manyak mı

Samet159

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet saolun kırık disk takmıstım simdi aklima geldi demek kırık diskmiş

Nowaytr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
aga eğer herobrine olsa o kadar taa alfadan felan geldi bu oyun o zamandan bu zamana kadar bi kişi bile gördüm demedi yani herobrine diye bişi yok tamamen uydurmasyon !!