Çok Güzel Minecraft sosyal medya site Fikri !!!

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
-- [ Beğendiyseniz Beğen Tuşuna Basın ! ] ---

Merhaba arkadaşlar hani linked mi ne yazılan bir site var ya gerçek hayattaki kariyerini göstersen, nerede çalıştın.Sizinde tahmin ettiğiniz bir minecraft kariyer sitesi.Sunucular owner'ları burada sunucusunu ayarlıyacak yani sadece ip bu böyle bir sunucu var.Sonra mesela ben xCraft da moderator oldum.Yeni iş yere tıklıcam ve xCraft'in eğer owneri sunucusunu tanımlamışsa ben orada seçeceğim veya xC yazınca direk çıkacak işte orada ownerin belirlediğin rütbelerden birine tıklıcam ve ownera bildirim gidecek onaylarsa olacak.işten kovulunca veya istifa edinlince owner hesabıne girecek işte kovuldu ve istifa etti butonundan birini seçecek.Bu owner hesabı için şuanlik para olmasın mesela sonra olsun çok büyürse.Bir de sosya medyalardaki gibi "Onaylandi-Doğrulandı" gibi tik olacak eğer böyle bir site olursa ben isterim tek şartım bu :D
* Inşallah böyle bir site açılır,lütfen web tasarımcıları etketleyin.

@Ercan @tekno 51 @AdexTR @Bkunkcu @BT_GoD @Exo @LordTs @Nano_Sensei @NeutronRasee @SearchTR @TheTurkMen

@unununium @KadirBerk @Minecraftplayerr

@Kronik2143 @BattleDragon14 @Berk @onuraygntrr @bgencacat

Son düzenleme:

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Eger cidden tutarsa kodlayabilirim .com domain adini da aldim yalniz domain ismi bu dedigin seye uyar mi bilmem. Ozvenet.com

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
domain'i bilemem ama Onaylanmış isterim :D ama bunu bir youtubera çektirmek lazım.Ve Kesin tuıtar ama reklam şart.
Sali gunu kodlamaya baslarim bu siteyi bayaa bir gelistirecegim zaten onun icin fikirlere ihtiyacim vardi

Edit: ancak site tasarimi konusunda sen de bana yardim edeceksin

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İki gün, üç gün bakarlar. Sonra iş arayanlar bile bakmaz.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sadece Türkiye ile kalırsa hemen çürür site.Kesinlikle Uluslararası bir site olmalı.Türkiye'de bu kadar gereksiz sunucu varken bu fikir hemen unutulur.Ama yurtdışında güzel işler çıkabilir.

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece Türkiye ile kalırsa hemen çürür site.Kesinlikle Uluslararası bir site olmalı.Türkiye'de bu kadar gereksiz sunucu varken bu fikir hemen unutulur.Ama yurtdışında güzel işler çıkabilir.
hmm aslında uluslararası olur ama bence ilk türkçe olarak başlatılması lazım.

Beğendiyseniz Beğen Tuşuna Basın !!!

@Kronik2143 @umut_ @YurdakulHD

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
hmm aslında uluslararası olur ama bence ilk türkçe olarak başlatılması lazım.
Sanmam.İngilizce servis veren sunucuların neredeyse hepsi büyük sunucular.Çünkü İngilizce uluslararası bir dil.Crowdin gibi bir siteye verin dosyaları herkes kendi diline çevirsin.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet ! Öyle düşünüyorum.
Umutlarını bozmak istemem fakat bu işi ancak evrensel bir dil ile başlatıp yabancı ülkelerin ilgisini çekebilirsin ardından tr dil seçeneği fransa vs vs dilleri ekleyebilirsin ancak bu şekilde tanıtabilirsin anlatabiliyormuyum yani ingiliz bi adam türkçe yi çevirmekle uğraşmaz bile maalesef.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence o sitede bölümler olabilir. Mesela İngiltere Sunucuları , Amerika , Çin , İspanya vs. Her kısmı o dile göre yazarsınız ve olur biter. Olmadı sayfaya dil seçeneği eklenir :)

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umutlarını bozmak istemem fakat bu işi ancak evrensel bir dil ile başlatıp yabancı ülkelerin ilgisini çekebilirsin ardından tr dil seçeneği fransa vs vs dilleri ekleyebilirsin ancak bu şekilde tanıtabilirsin anlatabiliyormuyum yani ingiliz bi adam türkçe yi çevirmekle uğraşmaz bile maalesef.
sitenin sadece fikrini verdim developerlara sundum onlara söyle.