Çok Az Bilinen 5 "Marvel" Karakteri

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali

ÇOK AZ BİLİNEN 5 MARVEL KARAKTERİ

Merhaba sevgili forum ahali,
Sizler için çok az kişinin bildiği 5 Marvel karakterlerini, isim ve özellik konu başlığı altında derledim. Umarım keyif alırsınız.

1. ATTUMA

Kahverengi gözlü olan bu kahramanımızın açık mavi bir teni bulunmaktadır. Kahramanımız, daha çok fiziksel bir güce sahip olmasına rağmen, savaşırken kullandığı en büyük stratejik gücü olarak hızı gösteriyor. Tabii, her tercih bir vazgeçiştir. O nedenle enerjisini korumakta sıkıntı yaşayan bir kahramandır. Sonuçta, hızını kullanıyor ancak kısa vadede. Gerçek anlamda güçlüdür, dayanıklıdır.

Zeka * 2/7 |Güç * 5/7|Hız * 3/7|Dayanıklılık * 3/7|Enerji Koruma * 1/7|Savaş Kabiliyeti * 4/7
Genel * 18/42

2. EX NIHILO

Bu kahramanımız sarıyı seviyor olmalı. Derisi de sarı, saçları da sarı. Tabii, gözleri yeşil. Bu arkadaşımızın zekası tüm Marvel kahramanları arasında dereceye girecek kadar yüksek. Ek olarak, güç ve enerji koruması da hiç fena değil. Buna rağmen, bu kahramanımız hızı ortalamaların altında. Savaş kabiliyeti de çok iyi sayılmaz.

Zeka * 6/7|Güç * 4/6|Hız * 2/7|Dayanıklılık * 3/7|Enerji Koruma * 4/7|Savaş Kabiliyeti * 2/7
Genel * 21/42

3. MADAME HYDRA

Sırada bir kadın kahramanımız var, sevgili okurlar. Gözler de yeşil, saçlar da. Bu kadın kahramanın da bir gücü, çok yüksek bir seviyede. Tabii ki de, savaş kabiliyeti. Onun haricinde, zeka ve güç, ortalama; dayanıklılık ve enerji koruma, az bir seviyede bulunuyor. Ek olarak, bu kahramanın saçları aslında siyah ancak hanımefendi yeşile boyatmayı çok seviyor.

Zeka * 3/7|Güç * 3/7|Hız * 2/7|Dayanıklılık * 2/7|Enerji Koruma * 1/7|Savaş Kabiliyeti * 6/7
Genel * 17/42

4. REPTIL

Mavi gözlü bu kahramanın, siyah saçları ve mavi bir kostümü bulunuyor. Genel olarak, yetenek değerli ortalamanın hemen altında. Ancak, güç seviyesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çünkü, güç seviyesi ortalamanın üstünde. Genç bir kahraman olmasına rağmen az iş yaptığı söylenemez. Ben şahsen bu adamı seviyorum.

Zeka * 2/7|Güç * 4/7|Hız * 3/7|Dayanıklılık * 3/7|Enerji Koruma * 3/7|Savaş Kabiliyeti * 2/7
Genel * 17/42

5. YONDU UDONTA

Son kahramanımızın derisi ve gözleri mavi renktir. Saçları ise kırmızı. Listemizin güçlü kahramanlarından biri. Savaş kabiliyeti ve gücünün çok yüksek olması nedeniyle hiç iyi enerjisini koruyamıyor. Efsanelere göre de biraz sinirli bir kahraman. En azından ben öyle duydum.

Zeka * 3/7|Güç * 4/7|Hız * 2/7|Dayanıklılık * 2/7|Enerji Koruma * 1/7|Savaş Kabiliyeti * 6/7
Genel * 18/42

Bu yazımın da sonuna geldim, umarım yazım hoşunuza gitmiştir.
İyi Forumlar!

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Keşke salt haliyle sunsaydın. Ayrıca, fotoğraf eklersen iyi olur.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fotoğraf olmadığı için okumadan geçiyorum

QQTalonQQ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Neredeyse hiç karşılaşmamıştık bunlarla iyi oldu öğrendiğim