CoGamesArts Kanal Tanıtımıi

kankan1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Merhaba millet kanalımız hakkında bilgi edinmek üzeresiniz ilk olarak kanalımızın amacını ve kimler bu kanalda söz sahibi şöyle bir göz gezdirelim ilk olarak ben yani Çağın

ben 15 yaşındayım ve videoları çekmeyi çok seviyorum videoların likelenmesi önemli değil yeterki beğenilsin!

Sırada Ömer var:

Ömer genelde fantastik oyunlar oynar evoland vs ama ilerleyen zamanlarda onunla birlikte bir battlefield 3 serisi yapıcaz (BF UPDATESİ 11GB OLUNCA)

Ve evet sırada amacımız var
Amacımız sadece oyunlar değil hayatınızda kullanacağınız birçok program

Cinema4D,Adobe(Photoshop-after effects-Premiere-Dreamwiever-Fireworks-Flash-İnDesign-Prelude-İllisturator kısaca cs6 pack) sony vegas gibi programların eğitimlerini çekeceğiz tabii ki sizinde desteğiniz lazım desteksiz bunların hiçbiri gelmez kanalımıza abone olabilirsiniz bunu kendi isteğim için değil eğer eğitim serilerine başlarsak youtubeye girdinizde sol alt köşede anında görebilin diye ve yapacağım bir şey daha var oda Grup halinde eğitim oda şöyle olucak;

-Üstteki saydığım programların eğitimini isteyen birkaç kişi skypede toplanıp konuşmalı bir şekilde eğitim alacak
-Eğerki istediğiniz programı isteyenler az veya hiç kimse istemiyorsa şanslısınız çünki bireysel olarak çalışabilirsiniz
-Skypem: cagin2245
-Programların sürümleri şunlar olmalıdır

Cinema4D: r13-r14
Adobe Programları(Photshop vs): cs4(Sadece After effects için geçerlidir)-cs5-cs6(Tüm sürümler)
Sony vegas: Pro 8-9-10-11-12

Sıra geldi hangi Oyunları Oynuyoruz

Şuanlık Tahmin Ettiğiniz üzere Minecraft ve alt dallarında 1-2 seri var ilerleyen zamanlarda NEXT-GEN oyunlarıda oynayacağız

Şuanda 1 adet photoshop eğitimi 1 kanal fragmanı 3 minecraft videosu ve 1 inceleme videosu bulunmaktadır toplam 6 video ve bunu yazarkende 7. upload edilmektedir şimdilik bu kadar arkadaşlar kanalın Linki: http://www.youtube.com/user/CoGamesArts

brhmofke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
her şey güzelde amblem saçma olmuş . futbol takımı amblemi gibi . :ha:

kankan1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merak etme beta o hala 3 boyutlu tasarlıyorum cinema 4d den :D

brhmofke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada hangi programla çekiorsun videoları ?