İstek [ÇÖZÜLDÜ]Minecraft Süreli İtem Skripti

dark06149

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yapılmasını rica ettiğim Skript'in:
Adı > Anahtarver.sk
Kullanılacağı sürüm >1.8/1.13
İstenilme sebebi > Skyblock Serverim İçin Gerekli Bir Skript Ve hiçbir Yerde Bulamadım.
Genel özellikleri > Skriptte /anahtaver yazdığımızda günlük kasa anahtarı vermwsini istiyorum ve bunu 24 satte bir verilmesini istiyorum anahtarı aldıktan sonra tekrar /anahtarver yazdığımızda zaten alınmıl tekrar almak için 24 saat 59 dakika 60 saniye gibi süresini belirtmesini istiyorum essentials ten anahtar verilmiyor sadece item veriliyor oyüzden skritp yapabilirmisiniz.birde permisions eklerseniz yetki verdiklerim sadece bu skripti kullansın istiyorum şimdiden teşekkürler.

dark06149

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yardım edeck yommu arkadaşlar lütfennn.

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
JavaScript:
command /anahtarver:
    trigger:
        if {e::%player%} is not set:
            execute console command "crate key %player% günlük"
            send "&aGünlük Hediye Anahtarınızı Başarıyla Aldınız" to player
            set {e::%player%} to true
            set {e} to 86400
            wait 86400 second
            delete {e::%player%}

else:
            send "&bbu gün zaten anahtarınızı almışsınız kalan süre %{e}%" to player

every seconds:
    loop players:
        if {e} is set:
            remove 1 from {e}
        if {e} is equal to 0:
            clear {e}
buyur dostum eğer o kasa anahtarını vermiyorsa execute console command "crate key %player% günlük" şu kısımdaki Günlük yazan yere istedigin kasanın ismini yaz ben seni memlun ettim sende beni memlun etmek istersen yorumumu beğenip en iyi cevap olarak seç

dark06149

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum henüz deneyemdim ama eminim en iyisini yapmılsındır beğendim teşekkürler.

dark06149

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum anahat aldıktan sonra kalan süreyi saat dakika saniye cinsenden yazdıramazmıyız acil yardım

kadir2015

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Dostum aldıktan sonra 24 saat araıklarla vericem ya oyüzden mesela kalan süre: 24 saat 50 dakika 35 saniye gibi türkçe şekilde dostum.
onu bilmiyorum ama 86400 saniye bekletiyor yani 24 saat bekletiyor sadece şunu değiştirebilirim kalan zaman 86400 süre diye ?

dark06149

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@kadir2015

Dostum bana o lazım değil ya kalan süre işte 24 saat 59 dakika 40 saniye gibi o şekilde gerekiyor anlayan yada bilen tanıdığın varsa konuya etiketlermisin