çöldeki yer

emir1157

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar çölde crativeyle gezerken tapınağın yakınında böyle biyer buldum acaba nedir?

Ekli dosyalar

• 2013-02-07_23.15.38.png
    2013-02-07_23.15.38.png
    488.8 KB · Görüntüleme: 655

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yanlış hatırlamıyorsam, bende bir mod vardı. Ne olduğunu hatırlamıyorum. (1 mod değil daha fazlaydı) Daha sonra creativedeyken çölde onu gördüm. Suyunu kuruttum ve yanlışıkla altını kırdım. VEE... Obsidyenden bir labirente düştüm. Biraz dolaştıktan sonra canavar sesleri gelmeye başlamıştı. Ne olduğunu anlayamadım. Altımdaki obsidyeni kırdım ve canavarın lavların ardındaki obsidyenli alana düştüm. Birden bire ateş etmeye başladı. Onu yay ve okla öldürdükten sonra odayı LAV kaplamaya başladı. Bir de baktım ki arkadan veya önden yeryüzüne merdiven açıldı!! Oradan gittim ve yeryüzüne çıktım. Odayı lavlar kaplamıştı. Geri dönüş imkansızdı. Sandık gördüm açtım ve ödül! Hikayenin SONu.

amrasamandil

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yanlış hatırlamıyorsam, bende bir mod vardı. Ne olduğunu hatırlamıyorum. (1 mod değil daha fazlaydı) Daha sonra creativedeyken çölde onu gördüm. Suyunu kuruttum ve yanlışıkla altını kırdım. VEE... Obsidyenden bir labirente düştüm. Biraz dolaştıktan sonra canavar sesleri gelmeye başlamıştı. Ne olduğunu anlayamadım. Altımdaki obsidyeni kırdım ve canavarın lavların ardındaki obsidyenli alana düştüm. Birden bire ateş etmeye başladı. Onu yay ve okla öldürdükten sonra odayı LAV kaplamaya başladı. Bir de baktım ki arkadan veya önden yeryüzüne merdiven açıldı!! Oradan gittim ve yeryüzüne çıktım. Odayı lavlar kaplamıştı. Geri dönüş imkansızdı. Sandık gördüm açtım ve ödül! Hikayenin SONu.
o obsidyan labirent modla gelen bir şey videoyun modlarla takılmacadada vardı zaten o kuyunun altında bulman tamamen raslantı ve o chest i kırıp yeryüzüne çıkabiliyorsun

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İyi raslamışım. Bende o kuyuları mod zannetmeye başlamıştım.

emir1157

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
KRALİMBEN O MODLA GELEN BİŞEY VE BU SU KUYUSU OLAMAZ SU KUYUSU KÖYLERDE OLUR VE HİÇTE BENZEMİYO SU KUYUSUNA

Le0N0303

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ne modu ya 40 yıllık minecraftcıyım böle kafa görmedim :D