Çocukluğumuzdan Kalma Çocuksu Saflıklarımızı İtiraf Ediyoruz :D

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah o günler yok mu , o günler...
Ben küçükken annem ile babam bana oyuncak bebek almaya karar vermişler, oyuncakcıda bir tek ZENCİ bebek kalmış, tabi haliyle bizimkiler o bebegi alıp gelmişler ( bu arada barbie gibi kücük bebek demiyorum, böyle öküz gibi bebekler, hani oyuncak ayılar olurya kocaman , onun gibi...) neyse efendime söyleyim, ben odada otururken bir anda bunlar zenci bebekle bi girmişler benim gözler açılmış fal taşı gibi , bi bebeğe bakmışım 5 saniye sonra çok fazla ağlamışım, ne zaman bebeği görsem ağlamaya başlarmışım ama sadece ZENCİ bebeği görünce aglıyormuşum ,beyaz görünce tepki yok, normal davranıp oynuyormuşum :) Hep düşünürüm acaba ben küçüken zenci bebeği neden sevmedim? Çok garip bir anı işte...
Küçükken belliymiş ırkçı olcağın :lol:

Einshine:=?

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Normal bir yaz günüymüş . Ben televizyon izliyormuşum . O yıllarda yeni tuvalet eğitimimden çıkmışım . Sonra televizyonun önüne bir kaka yapmışım . Annemlerde mutfakta . Sonra misafir kapıyı çaldı . Bunu görünce kahkaya boğuldular . Ondan sonra kaç sene bez giydim :S

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Normal bir yaz günüymüş . Ben televizyon izliyormuşum . O yıllarda yeni tuvalet eğitimimden çıkmışım . Sonra televizyonun önüne bir kaka yapmışım . Annemlerde mutfakta . Sonra misafir kapıyı çaldı . Bunu görünce kahkaya boğuldular . Ondan sonra kaç sene bez giydim :S
B.k görünce güleni ilk kez görüyorum , hele bide kendi halısında b.k görünce güleni :D

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir keresinide 3-4 yaşlarındayken mutfağa girmiştim anneme ne yaptığını sorduğumda kadın budu yaptığını söyledi tabi kadın budunun gerçek kadın budu olduğunu sanıyordum o kadar korkmuştum ki 4-5 saat ağladığımı hatırlıyorum :lol:
40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
1 veya 2. sınıftaydım ben ve 2 arkadaşım daha kantinden birkaç şey almıştık arkadaş da evden büyük kurabiye torbası getirmiş 3 kişi de yan yana aynı sırada oturuyorduk. Açtık aldıklarımızı ''İsteyen alsın yesin beleş'' diyoduk. Birden herkes etrafımızı sardı ama sizin tahmin ettiğiniz şey olmadı. herkes ''E eyvah ya yandı öğ-ret-me-ne söy-liy-cez'' demeye başladı. Niye dediler hayla anlamış değilim :)

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk Yorum Benden Patlasın / Bir Like Patlaması!! Sanki Youtube Kanalı :D

Küçükken Yoldan Yürürken Yerdeki Basamakların İçine Ayağımı Basarak Yürüyordum :D AnlayaN Anladı.
Bikere De Bilgisayardan Sözlükle İlgili Bir Ödevim Vardı Yapıyordum İnci Sözlüğü Bilmiyordum Daha, Ve Atasözü Yazdım Birtane İnci Sözlükde Çıktı BenDe İçinde Sözlük Geçtiğinden Ve İnci Sözlüğü Bilmediğimden Girdim Siteye Yazanları Deftere Yazdım Öğretmene Gösterdim Şamarı Yedim. İlk Okuldayken[DOUBLEPOST=1387056125,1387055987][/DOUBLEPOST]Bi Gün de Misafirlikte Osurdum Sessiz Osurdum Ama Herkes Balkona Kaçtı O günden beri osurmamak için sıkıyorum arkamı
Kardeşim İnci Sözlük Çıkalı 3 Sene Oldu Daha Yeni şu an Kaça Gidiyorsun ?

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Eskiden ben sınav sorularını ilk önce B işaretlemişim,doğru çıktı ve hep B doğru sandım ve bütün soruları B işaretlemiştim :D

Eskiden ATV magazinindeki abibu diyordu bende korkuyordum :D