CNGame Minecraft Web Portal Sistemi

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
kıpıt şı kınıyı bık rızıl ılıcıksın :tehdit:

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaynak dosyalarını mı atayım yoksa kabullenip yok olur musun kendin? Kimseyi rezil etmek tarzım değil, lütfen.
İstediğin kaynak dosyayı çıkara bilirsin. hiçbir zaman kimsenin emeğini sömürmem bunu bil. Benim yapmış oldugum bu scripti çalıntı diyerek bir yere varamazsın. Bende herşeyi sana sunarım. Hiç problem değil

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kıpıt şı kınıyı bık rızıl ılıcıksın :tehdit:
Neden durduk yere kendimi rezil edeyim arkadaş. Ne biçim insanlarsarsınız. Tabi diğerleri bu işten para kazanıyor, benim ücretsiz verdiğim bu scripti görünce tutuştular ve çalıntı lafları ortaya cıktı.

Senin vermiş oldugun kaynak dosyasıyla benim vermiş oldugum scriptin hiçbir alakası bulunmuyor. Verdiğin kaynak dosyasındada Adobe Dreamviewer Deweloper Toolbox kullanılmış bu bir Dreamviewer eklentisidir.Adobe Dreamviewer Deweloper Toolbox'un dosyaları stabildir, bunu bana gösterek çalıntımı diyorsun?

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Neden durduk yere kendimi rezil edeyim arkadaş. Ne biçim insanlarsarsınız. Tabi diğerleri bu işten para kazanıyor, benim ücretsiz verdiğim bu scripti görünce tutuştular ve çalıntı lafları ortaya cıktı.

Senin vermiş oldugun kaynak dosyasıyla benim vermiş oldugum scriptin hiçbir alakası bulunmuyor. Verdiğin kaynak dosyasındada Adobe Dreamviewer Deweloper Toolbox kullanılmış bu bir Dreamviewer eklentisidir.Adobe Dreamviewer Deweloper Toolbox'un dosyaları stabildir, bunu bana gösterek çalıntımı diyorsun?
Helal olsun ne diyeyim, usta pıro pieycpiciler vardır forumda onlar incelesin bir de.

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Helal olsun ne diyeyim, usta pıro pieycpiciler vardır forumda onlar incelesin bir de.
İstediğiniz kadar inceleye bilirsiniz, arkadaşım. Benim için için hiçbir sorun yok ve kendi yapmış oldugum scriptimin arkasındayım kimseye yetirtmem bu kadar emin konuşuyorum. hiçbir şekilde başakasının tek bir dosyası bulunmuyor bu sistemde.

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@emrearslan44 hocam açıklamaların ingilizce olmasının sebebi nedir acaba ?
Açıklamaların ingilizce olmasının sebebi Adobe Dreamviewer Toolbox'dan kaynaklıdır. Gerekli SESSION ve POST - GET işlemlerinde kendi açıklamalarını getiriyor. Vermiş oldugum dosyaların içindeki includes klasörü komple Adobe dreamviewer Toolbox eklentisine aiittir. onuraygntrr
İnş. açıklayıcı olmuştur

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıklamaların ingilizce olmasının sebebi Adobe Dreamviewer Toolbox'dan kaynaklıdır. Gerekli SESSION ve POST - GET işlemlerinde kendi açıklamalarını getiriyor. Vermiş oldugum dosyaların içindeki includes klasörü komple Adobe dreamviewer Toolbox eklentisine aiittir. onuraygntrr
İnş. açıklayıcı olmuştur
Anladım hocam, elinize sağlık.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnş. açıklayıcı olmuştur
Ellerine sağlık dostum skript güzel ama tasarımın bazı kısımları tabloları biraz sıkıntılı geldi bana iç içe girmiş gibi yada benim gözümde öyle bir şey oluştu.

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ellerine sağlık dostum skript güzel ama tasarımın bazı kısımları tabloları biraz sıkıntılı geldi bana iç içe girmiş gibi yada benim gözümde öyle bir şey oluştu.
Bazı kısımlar dediğiniz yerleri belirtirseniz inceleme yaparak güncelleye bilirim. Üye kullanıcı paneli kısımlarından bahsediyorsanız, tabloların genişlik değerleri 100% olarak ayarlıdır.O kadar sorun olacagını zannetmiyorum.HTML bilginiz var ise tabloları rahatlıkla düzenleme yapa bilirsiniz.
İncelemeniz için teşekkür ederim.
NOT; Tablolarda kayma sorunu var ise gerekli tabloya
Kod:
table, striped, hovered, cell-hovered, border, bordered,
class stillerini uygulayarak baka bilirsiniz.
Gerekli renk kodları
class="bg-<RENK KODU>"
RENK CLASSLARI

Ribbe renk clasları
class = "ribbed-<RENK KODU>"

RENK CLASLARINI KULLANA BİLİRSİNİZ

Son düzenleme:

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk resimdeki ödeme bölümündeki yerler birbirine girmiş gibi oraları biraz daha arasını açmanızı tavsiye ederim ayrıca bir sorum olucaktı cevaplarsanız sevinirim misal paypaldan ödeme yaptıktan sonra ödeme sayfasında hesabına vip veriyormu ? veriyor ise mobil ödemede de geçerlimi bu iyi forumlar.

emrearslan44

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk resimdeki ödeme bölümündeki yerler birbirine girmiş gibi oraları biraz daha arasını açmanızı tavsiye ederim ayrıca bir sorum olucaktı cevaplarsanız sevinirim misal paypaldan ödeme yaptıktan sonra ödeme sayfasında hesabına vip veriyormu ? veriyor ise mobil ödemede de geçerlimi bu iyi forumlar.
Kullanıcı herhangi bir ödeme yöntemiyle ödeme yaparak kredi eklemek isterse ödeme yaptıkdan sonra size destek acmadıgı sürece sizin krediyi onaylamadıgınız sürece o hesabı kredi otomotik olarak eklenmemektedir. Modil ödeme sistemi bulunmamaktadır.Market ürünleri kullanıcın kredisini ön plana alarak çalışmaktadır.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullanıcı herhangi bir ödeme yöntemiyle ödeme yaparak kredi eklemek isterse ödeme yaptıkdan sonra size destek acmadıgı sürece sizin krediyi onaylamadıgınız sürece o hesabı kredi otomotik olarak eklenmemektedir. Modil ödeme sistemi bulunmamaktadır.Market ürünleri kullanıcın kredisini ön plana alarak çalışmaktadır.
Anladım sağol özele bakarmısınız sql dosyası bi arıza çıkardı.