CloudCraft Builder Alımları

ersah159

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ne zaman biter[DOUBLEPOST=1398346412,1398346117][/DOUBLEPOST]bari ip verin de orda beklim
[DOUBLEPOST=1398346527][/DOUBLEPOST]at özelden[DOUBLEPOST=1398346983][/DOUBLEPOST]ya bu biz sizi ararız gibi bişeymi öleyse gidiyim sizi bekliyom kaç saat oldu

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
Basvuru Formu :
Ad:İbrahim
Yas:15
Birkac Eserinden Fotograflar: Bazı arkadaşların bu benim yapıtım diye fotoğrafı aldıklarından dolayı paylaşmak istemiyorum önünüzde yapınca görürsünüz zaten buildimi.

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basvuru Formu :
Ad:İbrahim
Yas:15
Birkac Eserinden Fotograflar: Bazı arkadaşların bu benim yapıtım diye fotoğrafı aldıklarından dolayı paylaşmak istemiyorum önünüzde yapınca görürsünüz zaten buildimi.
Formu Dikkatlice Okuyun !

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Resim olmayan formlar değerlendirilmeyecektir

WhoIsLance

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad:Enes
Yas:16
Birkac Eserinden Fotograflar:konularımı arayabilirsin.

JusttMee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Muhsin
Yas:14
Birkac Eserinden Fotograflar:Hiç fotoğrafım yok ama beni duymuş olabilirsin belkide forumda en çok yetkili olan kişilerden biriyim builderlık bilgim çok güzel şeyler yaparım istersen sv ye çekersin 1-2 tane yaparım anlarsın.

Çok resmi davranırım küfür argo kullanmam hergün online olurum.Kod bilgim de var.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ad:Enes
Yas:16
Birkac Eserinden Fotograflar:konularımı arayabilirsin.
SANA KAPIM HERZAMAN AÇIK :D ALINDINIZ[DOUBLEPOST=1398362689,1398362577][/DOUBLEPOST]
Ad:Muhsin
Yas:14
Birkac Eserinden Fotograflar:Hiç fotoğrafım yok ama beni duymuş olabilirsin belkide forumda en çok yetkili olan kişilerden biriyim builderlık bilgim çok güzel şeyler yaparım istersen sv ye çekersin 1-2 tane yaparım anlarsın.
Çok resmi davranırım küfür argo kullanmam hergün online olurum.Kod bilgim de var.
eğerki bir ss atarsanız bakabilirim

JusttMee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim gerçekten çok iyi ve iddalıyım ama ss yok benim eski pc çöktü bu pc yi yeni aldım hiç ss yok ama eğer 3 gün filan dene eğer yapamazsam atarsın.

JusttMee

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bekle hamachi yok indirip geliyorum[DOUBLEPOST=1398363614,1398363412][/DOUBLEPOST]Kardeş geldim

Cz144

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burda Ronin Droshe ve ********** dışında adam alma tavsiyem.Geri kalanlar en fazla lapisli serverde set 0 yapabilir.