Clay Soldiers (1.2.5) - Geniş Anlatım

Perecium

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Modu yüklemek için gerekli olan programlar ve özellikler; Öncelikle Minecraft'ınızın sürümü 1.2.5 olmalıdır. Ardından 1.2.5 uyumlu bir ModLoader'a sahip olmanız gerekmektedir. Yoksa mod, düzgün bir biçimde çalışmayabilir.

Kolay Kurulum; ModLoader'ı kurun. (Kurulumu bilmiyorsanız Google'da aratabilirsiniz). Ardından eğer Crack kullanmıyorsanız; C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\.minecraft\mods. Minecraft'ınız Crackli ise; C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\.minecraft\bin\minecraft.jariçine indirdiğiniz dosyadaki herşeyi atın. ve META-INF dosyasını silin! Kurulum tamamlandı! Ardından oyuna girip, eğlencesini çıkarabilirsiniz!

Crafting'e bir göz atın isterseniz, Soldier yaratmak için yardımı dokunabilir. :3

Asker Yaratımları

At, Pegasus, Kaplumbağa, Tavşan ve Kertenkele Yaratımları

Clay Disruptor, Clay Kurabiyesi ve Clay Rabıta Yaratımları

Çeviri: Kemal Hatipoğlu (Perecium)
Orjinal Konu: Tıklayınız

Perecium

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim, elimden geldiğince çeviri yapıyorum efenim.

ardatürker

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güzel lmuş eskiden benimde vardı ama biraz sonra sıkıyo

Iluvenis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya beyler ben bu modun 1.1 olanını yükledim nette odun atınca ev kurabiliyolar yazıyor ama bende yapmıyolar nedenini sorabilrmiyim?

erdi01can

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş benim minecraft crack modu yüklüyorum çalıştır %appdata% .minecraft bin minecrafta meta_ınfıde siliyorum ama oyuna girdiğimde olmuyor dünya açılıyor ama o adamlar yok bi bilen varsa söylesin ya