[ Clash Of Crafters ]- Yepyeni Bir Tarz - Sürüm 1.11.2 - 1.12

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Adresi : ClashOfCrafters.nitrado.net
Max Oyuncu sayısı : 24

---------------------------------------------------------
Yetkliler:

Wolf_TURK
Selozhd

Normal bilinen Serverlerde Maden yaparak para falan kasarak kendinizi geliştiriyorsunuz biz farklı bir şey yaptık ve oyuncuların mobları keserek kasılmanasını birazda farklı şeyler ekliyerek bunu sizlere aktarıyoruz Umarız Beğenirsiniz

Lütfen Fikirleriniz / Görüşlerinizi Yazın Gelişmemiz için en gerekli şey sizin yorumlarınız :)

Oyun Oynanışı Hakkında Bilgi:
Öncelikle servere girip kayıt oluyorsunuz kayıt olduktan sonra /warp ile köyünüze gidiyorsunuz
köyde 3 adet rafineri 1 fabrika ve 1 laboratuar Ve bir köy binası var
-Rafinery: R
afinerilerde 15 dakikada bir maden birikik madenler ile geliştirmeler ve item satın alabilirsiniz
-Factory: Fabrikada ise Saldırı itemlerini maden karşılığı satın alabilirsiniz
-Laboratuar: Madenler ve bazı eşyalarla Elinizdeki eşyaya enchant basabilirsiniz
-Director hall: Köy binasını geliştirerek köyünüzdeki diğer yapıtları geliştiriyorsunuz

3 adet Kasılma Haritası var
-Jungle:
Jungledaki moblardan Golden apple, Iron Ingot, Enchanted Book
-Ice: Icedeki moblardan Golden apple, Prisma Shard, Enchanted Book
-Nether: Golden apple, Nether Quartz, Enchanted Book
Buradaki mobların tanesi öldürüldüğünde 25 experience Point verir

3 Adet Farklı İtemler var
- Iron Ingot:
Özel itemlerin olduğu Sandıkları açmanızı sağlar
- Prisma Shard: Factorynin Seviyesini yükseltmek için kullanılır
- Nether Quartz: Eşyaların Tamirinde Kullanılır

YENİ BAŞLAYACAKLAR İÇİN KILAVUZ:

İlk Önce /Menu yazarak Language yazan yerden dili Türkçe olarak ayarlayın sonrasında /warp komutu ile köye gidin köyden 3 adet rafineri var (Gold,elixir,dark elixir) bunları topladıktan sonra köydeki fabrikaya giderek tahta kılıç üretin Kılıçla 1000 Exp niz olana kadar kasılın expinizi /stats komutu ile kontrol edebilirsiniz 1000 Expniz olduktan sonra Köye yeniden gelin ve Upgrades adlı köylüden Köy binasını yükseltin isterseniz Laboratuardan Eşya tamiri ve Enchant Basabilirsiniz Sonrasında keyfinizce geliştirmeler yaparak kasılabilirsiniz
Kolay gelsin, İyi Eğlenceler :)

Görseller:

Köy

Orman:

İce

Nether:

Son düzenleme:

xHalter

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
buildlerinizi geliştirmelisiniz onun dışında sistemleriniz hoşuma gitti gelişmeniz dileğiyle ^_^

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
buildlerinizi geliştirmelisiniz onun dışında sistemleriniz hoşuma gitti gelişmeniz dileğiyle ^_^
Teşekkür ediyorum :) Buildlerin bazıları alıntı yapılıp üzerinde baya oynanmıştır zamanla güzelleşireceğiz :)

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim ve beynim yandı bence detaylı bir video çekip konuya koymalısınız.
Sunucu özgün ve güzel umarım çok daha yüksek yerlere gelirsiniz !

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu güzel ama hiç oyuncu yok ve başta bizden kılıç için 1 demir istiyor ve demir için kılıç ile ormancı kesmemz gerekiyor peki o kılıcı demirle alacağımıza göre demiri nerden bulacağız -_-

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu güzel ama hiç oyuncu yok ve başta bizden kılıç için 1 demir istiyor ve demir için kılıç ile ormancı kesmemz gerekiyor peki o kılıcı demirle alacağımıza göre demiri nerden bulacağız -_-
elle zombie kesebilirsiniz :) ve ayrıca görevlerde 5 tane zombie öldürünce iron ingot veren görev mevcut :)

Sunucuya girdim ve beynim yandı bence detaylı bir video çekip konuya koymalısınız.
Sunucu özgün ve güzel umarım çok daha yüksek yerlere gelirsiniz !
Başlangıç Kılavuzu koydum konuya Anlamanızda yardımcı olur umarım :)

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yenilikçi bir sunucu ben çok sevdim anlaşılır, ama şöyle bi sıkıntı var köyümüz için altın elixir dark elixir toplamak biraz zor 15 dk ço kuzun bir süre geliştirme yaparak oluyor ama beklerken yapıcak bir şey yok mob kesebiliyorum ama oda bi yere kadar bi yerden sonra insan sıkılıp çıkabiliyor buna çözüm bulmalısınız

edit: upgrades de bir yapıyı geliştirirken o yapının sonraki seviyesinin ne verdiğini yazmanız hoş olur altın madeni 2. seviye yaptım ama hala aynı çalışıyor ne etkisi oldu 2. seviyenin bunu yazmanız yararlı olur

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yenilikçi bir sunucu ben çok sevdim anlaşılır, ama şöyle bi sıkıntı var köyümüz için altın elixir dark elixir toplamak biraz zor 15 dk ço kuzun bir süre geliştirme yaparak oluyor ama beklerken yapıcak bir şey yok mob kesebiliyorum ama oda bi yere kadar bi yerden sonra insan sıkılıp çıkabiliyor buna çözüm bulmalısınız

edit: upgrades de bir yapıyı geliştirirken o yapının sonraki seviyesinin ne verdiğini yazmanız hoş olur altın madeni 2. seviye yaptım ama hala aynı çalışıyor ne etkisi oldu 2. seviyenin bunu yazmanız yararlı olur
Yorumunuz için teşekkür ediyorum Serverde oyuncu olmadığı için yapacak şey ekliyemedik oyuncu olursa clan savaşları vs ekliyeceğiz. gold elixir bunları gemle üretimini çifte katlıyabilirsiniz ve yapıları geliştirirken ne avantaj sağladığı yazıyor artık

Konu; Server faction tarzı olduğu için faction serverler bölümüne taşındı...​

Cinco

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kalite Farki Yaratir
6/10 KONU
Sunucu Güzel Kaliteli Beklerim