Ciddi Rp server yapımı için Builder ve Pluginner aranıyor(Builder öncelikli)

Black_Wolf

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1 ay içinde yapım hazırlıklarına başlanıcak ciddi bir Rp serverı için yardım istiyoruz . bu düşündüğümüz proje ciddi bir şekilde zengin ve eşi benzeri olmayan bir rp tecübesi yaşattırıcağına inanıyoruz şu saniyede bu proje hakkında fikir üreten herkes 100% kararlı ve bunu hayata geçirmek için elinden gelebilecek herşeyi yapmaya hazırdır ve düşünlerimizin hiç biri imkansız değil ve 100% modlamaya gerek duymamaktadır sadece bu yolda bize yardım edebilcek insanlar arıyoruz . Ayrı bir konu olarak eyer gerekli kişiler bulunabilirse geri adım atmayı kimse düşünmüyor. şu an hikaye ve gameplay fikirler hakkında pek bir şey paylaşamam ama bu konuda destek çıkmak isteyen herkezle bu paylaşılacaktır .Sizi temin ederimki düşündüğümüz bu proje eşi benzenzeri bulunmayan nadir birçok şey düşünülmektedir. şu an aradıgımız konumlar deneyimli ve yetekli :

medival builderlari

pluginerlardır

belki eyer herhangi bir bize yardım olabilicek bir fikriniz yada öneriniz varsa lütfen beni bilgilendirin :D

konuyu bitirmeden söylemeliyimki şu an builderlar bizim için daha önemlidir ve konu ile çalışıp server açıldıktan sonrada bu yolda bizimle olacak insanların biraz ingilizce bilgisi olmasını istiyoruz

ulaşım için skype
artash_0
Selamerikank.serhat

ulaşımı bu formdan yapmanız daha etkilidir.

türkçemde hata varsa özürdilerim[DOUBLEPOST=1435490379,1435490179][/DOUBLEPOST]ayrı olarak parasal bir yardım beklemiyoruz serverin parası serverdan gelir gelene kadar ödenicektir