Chox-RPG için hosting arıyorum

dendeng

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Chox-RPG için hosting arıyorum,aklımda bir hosting var ama ne olur ne olmaz bir alternatifini düşünmem lazım.

Notlarım:

Aylık 40-45 TLden fazla olmasın.
İşlemcisi iyi olsun(Xeon,İ7,AMD).

R

Reloven

Ziyaretçi
Sen Çok Şey İstemissin Be Kardes 40 TL'ye Sadece Team Viever İle Bağlantı Sağlarlar :D Sağlam Sunucu Olsun Diyoasan 200'ü Gözden Cikarcan

dendeng

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen Çok Şey İstemissin Be Kardes 40 TL'ye Sadece Team Viever İle Bağlantı Sağlarlar :sırıtmak: Sağlam Sunucu Olsun Diyoasan 200'ü Gözden Cikarcan
Bütçemi o kadar arttıramam.Eami iy olsun derken markasını kast etmiştim.2 yada 3 gb istiyorum yani 16 GB falan değil.

R

Reloven

Ziyaretçi
16Gb'den Bahsetmiyorum Zaten 4 Gb Filan yada 6 gb filan

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
10gb ram istiyorsan 200tl gitti söyliyeyim

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 GB Ram,20-30 Kişi kapasite 40-50 TL işlemciyi bilemem ama genellikle i7,i5 görüyorum ben.
Nitrado'ya göz attın mı?

dendeng

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 GB Ram,20-30 Kişi kapasite 40-50 TL işlemciyi bilemem ama genellikle i7,i5 görüyorum ben.
Nitrado'ya göz attın mı?
ya İşlemci gerçekten iyiyse kapasite arttırılabilir.Mesela 12 Çekirdekli bir AMD işlemcisi var,onu sunucularda görmüştüm Rami falan dinlemez.yani 100 kişi alır diyemem ama 50ye çıkar.

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşlemci ne kadar iyi alırsa alsın hosting şirketinin sana verdiği limitin üstüne çıkamazsın.

YKTHosting

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi günler YKTHosting.Com Yeni açılan şirket.
Bizleri siz serverlar ünlendireceksiniz.
60 Kişilik 4Gb ramlı server Fiatı 40tldir.
FTP Erişimi ve Putty panel bulunmaktadır.
Üstdede yazdığım gibi sizin oyuncunuz arttıkca bizleride duyuracaksınız. Kapasiteyi doldurursanız Ek 2gb ram + 20 kişi bizden size hediye.

dendeng

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşlemci ne kadar iyi alırsa alsın hosting şirketinin sana verdiği limitin üstüne çıkamazsın.
Sen bildiğine eminmisin?her Hostimg şirketi axitr türü uzak masaüsstü vermeyen değil.sen alırsın uzakmasaüstünü zaten kapasitede yazmazlar verirlerse istersen 300 kişilik yaparsın ama çok lag olur.

ALPER:Bana uzak masaüstü paneli lazım.Bu arada sitede 50 kişilik server 20,ama siz 60 kişiliğe 40 dediniz.