<ChorusMC> 1.7.2 |Editsiz|ArsalardaFLY|Minigames|Shot|PvPKoruyucu|AntiHack|BOSS|ASALAR|GEMİLER

Litzzman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende diyodum nerde bizi karalayanlar geç kaldın mockingjayy senin yapmış olduğun serverimizi şahsımızı karalamaktır. Biz oriononlinede kötü gittiğimiz için ChorusMC yeni bir sayfa olarak açtık sen ve senin gibilere ihtiyacımız yok. Karalamya saygısızlığa devam et hocam.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende diyodum nerde bizi karalayanlar geç kaldın mockingjayy senin yapmış olduğun serverimizi şahsımızı karalamaktır. Biz oriononlinede kötü gittiğimiz için ChorusMC yeni bir sayfa olarak açtık sen ve senin gibilere ihtiyacımız yok. Karalamya saygısızlığa devam et hocam.
İnsanların yüzüne gülüp arkasından konuşan sizsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Litzzman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İnsanların yüzüne gülüp arkasından konuşan sizsiniz.

Senin kim olduğunu bilmiyorum bilmekde istemiyorum fakat geyik muhabbetini reklamımın altında değilde skype adresimde felan görüşelim bence. Birazcık saygın varsa tabii ki.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin kim olduğunu bilmiyorum bilmekde istemiyorum fakat geyik muhabbetini reklamımın altında değilde skype adresimde felan görüşelim bence. Birazcık saygın varsa tabii ki.
Skypem sefkan90 hatırlarsın hani gel görüşelim..

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mockinmidir nedir baltamadigi server konusu :/ yok zaten

Xirod01

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
server çok güzel olmuş herkes gelsin baya eğlenceli

Litzzman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar server tamamen yenilenmiş ve gereksiz her şey silinip daha sağlıklı bir server gelmiştir. Pet sistemi ve paralıench aktifdir! Güncel!

mırodıro

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu Server güzeldir ama çok bug vardir uğraşıp bulun ben HaloKiller89 Size Birkaç Bilgi Vercem Bu Serverde Burak Diye Bi özür dilerim Var Ondan Server Hakkında Yardım İsterseniz size 3 defa 5 dklık mute ve sonundada ban atar adamın biri gelir arsanıza arsanızda petiniz varsa gelip keser admine dersiniz 5 dk mute yersiniz. Ben Burakdan Yardım İstedim 3 defa 5 dklık mute attı ve admine atımın kesildiğini söyledim takmadılar beni sonrada burak a neden takmıyon beni deyince attı banı kabul ediyorum o an sinirlenip burak a azıma ne gelirse söyledim.
Sonra Burakdan Bissürü Yardım İsteyin Sizi Biyerinize Takmaz Bu Servere Güzel Dedim Çünkü Orda Adam Gibi Adamlarda Var Örneğin homer onla arkadaş olun iyi biridir veya Yetkili moderator Emre adamın dibidir Ama Burak a ne derseniz deyin anca mute ve ban atar benden bu kadar burdan burakın mk !

Son düzenleme:

Litzzman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu Server güzeldir ama çok bug vardir uğraşıp bulun ben HaloKiller89 Size Birkaç Bilgi Vercem Bu Serverde Burak Diye Bi özür dilerim Var Ondan Server Hakkında Yardım İsterseniz size 3 defa 5 dklık mute ve sonundada ban atar adamın biri gelir arsanıza arsanızda petiniz varsa gelip keser admine dersiniz 5 dk mute yersiniz. Ben Burakdan Yardım İstedim 3 defa 5 dklık mute attı ve admine atımın kesildiğini söyledim takmadılar beni sonrada burak a neden takmıyon beni deyince attı banı kabul ediyorum o an sinirlenip burak a azıma ne gelirse söyledim.
Sonra Burakdan Bissürü Yardım İsteyin Sizi Biyerinize Takmaz Bu Servere Güzel Dedim Çünkü Orda Adam Gibi Adamlarda Var Örneğin homer onla arkadaş olun iyi biridir veya Yetkili moderator Emre adamın dibidir Ama Burak a ne derseniz deyin anca mute ve ban atar benden bu kadar burdan burakın mk !

Şu yazdığın kelimeler ettiğin küfürler beyin yaşını gösteriyor oyun içinde chat çok hızlı ilerlerken sen hayvan gibi spam yapıp aynı şekilde bunu diyordun: '' BURAK ABIII KAPIMI KİTLEYEMIYORUM BI BAKKKKKKK ! '' Şimdi senin gibi bi aptala nasıl yardımcı olalimki ? Ben kurucuyum 2-3 yıldır bu işle uğraşıyorum. Yetkili arkadaşlarda bilir. Kurucular öyle herkese yetişemez bilhaski senin dediğin gibi basit şeylere asla yetişemez. Yardımcı olabildiğimde oluyorum olamadığımda olamıyorum. Sen öyle spam yaptığın için mute yedin. 5 dakika mutenin ardından ana bacı sövüyorsun herkese. Napalım el üstündemi tutalım seni ? Daha kapı kilitlemiyi bilmiyorsun gelmiş burda ileri geri küfür ediyorsun. Ha birde arsanda hayvanın varmış kesmişim ? Varmı kanıtı sende böyle bişeyin ? Biz düz dünyaya hayvan koymayın siliniyor/kesiliyor dedikçe siz hayvanat bahçesi yapmaya çalışıyosunuz. Şimdi git ağla dostum hiç kusura bakma böyle laflar eden chatı bu gereksiz yazılarla dolduran anca spam ve flood yapmayı bilen küfürbaz bi çocuksun işine bak. Ayriyetten mutenide ben atmadım çok sevgili moderatorun attı bilip bilmeden sallama herkese[DOUBLEPOST=1440412505,1440232001][/DOUBLEPOST]Güncel server yenilendi!