Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Usta bir ressamın öğrencisi eğitimini tamamlamış. Büyük usta, öğrencisini uğurlamış. Çırağına ” Yaptığın son resmi, şehrin en kalabalık meydanına koyar mısın?” demiş.

” Resmin yanına bir de kırmızı kalem bırak. İnsanlara, resmin beğenmedikleri yerlerine bir çarpı koymalarını rica eden bir yazı iliştirmeyi de unutma” diye ilave etmiş.

Öğrenci, birkaç gün sonra resme bakmaya gitmiş. Resmin çarpılar içinde olduğunu görmüş. Üzüntüyle ustasının yanına dönmüş. Usta ressam, üzülmeden yeniden resme devam etmesini tavsiye etmiş.

Öğrenci resmi yeniden yapmış.Usta, yine resmi şehrin en kalabalık meydanına bırakmasını istemiş.

Fakat bu kez yanına bir palet dolusu çeşitli renklerde boya ile birkaç fırça koymasını söylemiş.

Yanına da, insanlardan beğenmedikleri yerleri düzeltmesini rica eden bir yazı bırakmasını önermiş. Öğrenci denileni yapmış. Birkaç gün sonra bakmış ki, resmine hiç dokunulmamış. Sevinçle ustasına koşmuş.

Usta ressam şöyle demiş:

“İlkinde, insanlara fırsat verildiğinde ne kadar acımasız bir eleştiri sağanağı ile karşılaşılabileceğini gördün. Hayatında resimyapmamış insanlar dahi gelip senin resmini karaladı.

İkincisinde, onlardan müspet, yapıcı, olumlu olmalarını istedin. Yapıcı olmak eğitim gerektirir. Hiç kimse bilmediği bir konuyu düzeltmeye cesaret edemedi.”

Yıllardır beğenerek okuduğum bu hikaye bir kez olsun yanıltmadı beni.Ah ulan ah..Yine cuk oturdu.

orcunreis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverin rp ile yakından uzaktan alakası yok . konu taşınsın.

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Diriliş Ertuğrul Roleplay'e yaptığın başvuru.İroni mi yaptın bilmiyorum,forumda yeniyim ama bence rol bilgilerini gözden geçirip buraya yorum yapman daha sağlıklı.
(Resimde herhangi bir oynama yoktur.Girip bakabilirsiniz.)

orcunreis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Diriliş Ertuğrul Roleplay'e yaptığın başvuru.İroni mi yaptın bilmiyorum,forumda yeniyim ama bence rol bilgilerini gözden geçirip buraya yorum yapman daha sağlıklı.
o dalga amaçlıydı kardeş . zeka seviyeniz yetmedigi için gerçegi ayırt edemiyorsunuz.serverin rpg olmadıgı gerçegi gibi.

ShadoWSlayeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

wasdefg ve -10 yaş altı süvarileri serveri bastı :) Yazık ya bunlara..Geçen forum konusunda bu arkadaş yüzünden 1 hafta ban yemiştim :/ Yanıyorumda ona yanıyorum.YAZIK!

orcunreis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
üstelik bu serverde oynamak için rol bilgisi gerektigini sanmıyorum. yaşının 5-10 arası olması yeterli.[DOUBLEPOST=1437411381,1437411351][/DOUBLEPOST]
wasdefg ve -10 yaş altı süvarileri serveri bastı :) Yazık ya bunlara..Geçen forum konusunda bu arkadaş yüzünden 1 hafta ban yemiştim :/ Yanıyorumda ona yanıyorum.YAZIK!
yaşımdan bir şüphen varsa skype ver konuşalım.

ShadoWSlayeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
üstelik bu serverde oynamak için rol bilgisi gerektigini sanmıyorum. yaşının 5-10 arası olması yeterli.[DOUBLEPOST=1437411381,1437411351][/DOUBLEPOST]
yaşımdan bir şüphen varsa skype ver konuşalım.
Alındığına göre serveri basan sensin dostum?

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o dalga amaçlıydı kardeş . zeka seviyeniz yetmedigi için gerçegi ayırt edemiyorsunuz.serverin rpg olmadıgı gerçegi gibi.

Bak ne yazmışım."İroni mi yaptın bilmiyorum.." diye devam ediyor.Bu sana zekama hakaret etme olanağı sunmuyor.Ayrıca beni tanımadan zekamla ilgili eleştiri yapman gülünç.Cidden güldürdün.

ShadoWSlayeR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bak ne yazmışım."İroni mi yaptın bilmiyorum.." diye devam ediyor.Bu sana zekama hakaret etme olanağı sunmuyor.Ayrıca beni tanımadan zekamla ilgili eleştiri yapman gülünç.Cidden güldürdün.
Birde yaşımdan şüpheleniyorsan skype ver dedi...Karşıma ses değiştirici açan -10 yaşında bir çocuk çıkacaktı verirsem..

orcunreis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hakaret sadece sana ait degildi dikkat edersen 'zeka seviyeniz' demiştim. servere ilk açıldıgı zaman girmiştim. kitlesi yerlerdeydi. daha okuma yazma bilmeyen cocuk küfür felan ediyodu.serverde rolu bırak rol yapmak için komut felanda yoktu.adminler ukala ukala konuşuyordu.ve eğer sen bu servere rp diyebiliyosan gerçekten zeka seviyen düşük olması gerek.

Defalt

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Serveri beğenmediyseniz gidin kendiniz açın amerika

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk zamanlarından bu yana çok yol katettiğini görüyorum Onur ve ekibinin.Ve bence bir şeyi sadece eleştirmek değilde ona daha iyi nasıl olacağı konusunda yardım etmek çok önemli.Gelişmesi için.Ve sunucunun daha da iyi olacağını düşünüyorum.Yapıcı olmak her zaman daha iyidir.Sizde yapıcı olun.Olmuyorsanız da yerle bir etmeyin,lütfen.

Defalt

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
İlk zamanlarından bu yana çok yol katettiğini görüyorum Onur ve ekibinin.Ve bence bir şeyi sadece eleştirmek değilde ona daha iyi nasıl olacağı konusunda yardım etmek çok önemli.Gelişmesi için.Ve sunucunun daha da iyi olacağını düşünüyorum.Yapıcı olmak her zaman daha iyidir.Sizde yapıcı olun.Olmuyorsanız da yerle bir etmeyin,lütfen.
+1

orcunreis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverde rol yapmak için alt yapı yok ? beni rahatsız eden de serverinizin rp diye prim yapması.size önerim konuyu taşımanız.