ChaosTurk /1.7.x - 1.8.x/ FACTION / PVP/ LAPIS / PET / BOSS / mc.chaosturk.com

zirtomuzo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel server gerçekten kendi serverimden sonra en çok orda takılıyom

NOT: Yetkililer hakkında iyi şeyler söyleyemem (Admin, mod olsun)

MertXDDX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faction-Pvp Server fakat MiniGames içeriyor ? O Nasıl oluyor ? Beninki gibi Factions-MiniGames mi ? Beninki gibi olmasında. Server Lisansı var mı ?

powershark

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Faction-Pvp Server fakat MiniGames içeriyor ? O Nasıl oluyor ? Beninki gibi Factions-MiniGames mi ? Beninki gibi olmasında. Server Lisansı var mı ?
Faction Sunucuda Minigames Olmuyormu Dostum ? :) SIRF Adamlara SAVAŞIMI Ateşliyelim ? Küçük Oyunlarımızda Var.[DOUBLEPOST=1434117953,1434110739][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1434131396][/DOUBLEPOST]Güncel +++[DOUBLEPOST=1434144469][/DOUBLEPOST]Sunucu Güncel ++[DOUBLEPOST=1434195568][/DOUBLEPOST]Güncel ++

madenci01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
resimlere bayıldım şahane bir servere benziyo şu an giriyorum zaten :D

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok uzun zamandır konulara dadanmıyor pekte uğraşmak istemiyorum da hocam bu nasıl bir server ?
iyi güzel konuyu hazırlamışsınız yeterince iyi hatta meraklandım
ama resimlere görünce o merak anında öldü
yapılar komple w.e ile yapılmış
ve bazı yapılar diğer yapılarla uyuşmuyor ya başka yerden bakarak yaptınız yada hazır taslak yani schematic
lapis ve hammedde ya yıllar geçti hala mı devam ediyorsunuz böyle şeylere

neyse şöyle bi puanlama yapalım

10 üzerinden 9000 veriyorum
çünkü hiçbir sunucuda olmayan bi yöntem kullanılmış
çok ilginç ki 1.8.1 betadan beri gördüğümüz bir şey ha pardon onlar nike kullanmıyordu
ve bende hiç böyle bir şey kullanmadım bakır gümüş altın gibi para birimlerini hiç görmedim
veya nakit yerine oyun için bi para birimi filan

powershark

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
GÜNCEL +++[DOUBLEPOST=1434469277,1434466308][/DOUBLEPOST]GÜNCEL ++++[DOUBLEPOST=1434522628][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1434523454][/DOUBLEPOST]GÜNCEL ++

SariZenciii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad – Soyad : Mert Yaşa

Doğum Tarihiniz : 28.02.2000 ( Akıl Yaşta Değil Baştadır)

Yaşadığınız adres – şehir – ülke : Bursa/Gemlik

Uzmanlık alanınız : 2009 Dan Yani Oyunun İlk Zamanından Beri Bir Arkadaş Tarafından Gaza Getirilerek Başladığım Bir Oyun Yaklaşık 5-6 Sunucuda Usta Rehber-Moderatör- Admin Vb. Olmuştum Yani Baya Bir Bilgim Var :) Sizede Büyük Katkılar Yapabilirim Arkadaş Çevrem Çok Geniş Reklamda Yaparım Ama Reklamcı Olmam :) Rehber Veya Düzenleyici Olabilirim :D Diyeceksiniz Ki Düzenleyici Ne ? - Mesela Markette Eksik Mi Var Onları Düzeltir - Eksikleri Düzeltir Felan Yani Bukadar :)

Aktif olarak oynadığınız oyunlar : Minecraft, Gta 4, Gta 5, Pes Ve Fifa Serileri.

Nick: MertBM