Cevap Alındı Konu Close

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açsan sonra gitsen 8 foruma reklam versen Google ile 3 milyon dolarlık anlaşma yapsan bir ihtimal hayatta kalır burası Türkiye kardeş ne bekliy2+7+1x1-3+1x3

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
BuildCraft Gibi Ciddi Modları Sil.Stefinu's Guns Yükle.Biraz Arayıp Internetten Red WS Blue Modunu Bul.Başlama Kitleri Falan Yap.Fullde Full Çekersin.
Kurma Türkiye'de arkadaşlarınla oynıyacaksan kur.
Açsan sonra gitsen 8 foruma reklam versen Google ile 3 milyon dolarlık anlaşma yapsan bir ihtimal hayatta kalır burası Türkiye kardeş ne bekliy2+7+1x1-3+1x3
Amacım Çok Oyuncu Çekmek Değil.
Amacım para Kazanmak Değil.
Amacım Eğlenmek.

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Amacım Çok Oyuncu Çekmek Değil.
Amacım para Kazanmak Değil.
Amacım Eğlenmek.

Single takıl :( Ama sen dersen açıcam paketin içinde Buildcraft,Industrail Craft 2 gibi modlar olursa gelirim tabii ki. (Kendi adıma konuşuyorum)

EminG

En iyi cevaplar
0
Kötü tarafı da Minecraftın ufak oyuncuları süper kahraman veya Morph modu gibi saçma modları seviyor :( Morph neyse de Superhuman...
Ne Yazıkki Kitle Böyle.
Ancak İşi Gücü Garip Olan Saçma Oyuncular Elde Ediceğime Hiç Öyle Modlar Eklemeyip Az ve Öz Oyuncular Elde Etmeyi Planlıyorum

KosovAli27

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
minecarftın şuanki kitlesiyle tutacağını sanmıyorum :<

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hem Batarsın Hem Çökersin Hemde Tökezlersin ._. Modlu Kursan Bile Çok Oyuncu Gelmiycektir Bence Sende Löpisli Löpisi Satarken 100m para Vermeli bi fekşın 1.7.2 sörvır yap

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kitlenin böle olmasının sebebi de şu Batuhan. .d Mod bilermiş gibi konuşuyor ama tanıtımlarına baktığımızda hiçbir işe yaramayan modları tanıtıyor ve onlarıda tam tanıtamıyor garip olanda bu. .d (Geçen Tinkers Construct modunu obsidyen yapma modu diye tanıttı :'( )

EminG

En iyi cevaplar
0
Hem Batarsın Hem Çökersin Hemde Tökezlersin ._. Modlu Kursan Bile Çok Oyuncu Gelmiycektir Bence Sende Löpisli Löpisi Satarken 100m para Vermeli bi fekşın 1.7.2 sörvır yap
Kitlenin böle olmasının sebebi de şu Batuhan. .d Mod bilermiş gibi konuşuyor ama tanıtımlarına baktığımızda hiçbir işe yaramayan modları tanıtıyor ve onlarıda tam tanıtamıyor garip olanda bu. .d (Geçen Tinkers Construct modunu obsidyen yapma modu diye tanıttı :'( )
minecarftın şuanki kitlesiyle tutacağını sanmıyorum :<
Aynı Şeyleri Söylemekten Bıktım Diyebilirim ama Gerçi Zaten konuyu bunun için açmıştım :S
benim aradığım şey çok oyuncu değil. Az ve Öz Oyuncu. aktif olan 2 online yeter bana :S
Amaç Eğlenmek :ayran:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ben BCyide CCyide Earth Projectide çok severimde THAUMCRAFT olmazsa ben gelmem kendim için söyliyim. :D