Çektiğim Bazı güzel fotolar (Beğeneceğinize eminim.)[SEUS Shader 10.1]

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Koyuna For <3
Edit: Resim Güzel Hoş

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Karli resim muhtesem olmus

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni resimler eklendi.

Son düzenleme:

CrafterEfe

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben bu net texture packler yükleyince minecraft has crashed hatası meydana geliyor.Senin pc mi iyi yoksa bir sırrın mi var :)

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
muhtemelen ekran kartın yetersiz ve ya güncellenmemiştir. uyardığım gibi iyi bir ekran kartı gerekiyor.

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ekran kartında gb büyüklüğü önemli değildir. dev gibi bir iş hanı düşün iş hanı boş olursa o handan bir şey bekleyemezsin. bu yüzden ekran kartı, işlemci,harddisk,anakart gibi birimlerin işlem hızları krater olarak belirtilir. yinede hız için verilebilecek bir değer yoktur örneğin. benim ekran kartım 1x seninki 2x seninki benden hızlı diyemessin. ekran kartı işlem hızları benchmark sitelerinden değerlendirilebilir (bkz:http://www.videocardbenchmark.net/)

bluera

Fiercely unapologetic.
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
İşlemci: AMD Phenom(tm) II X4 965 Processor 3.40 GHz

RAM: 12GB

Sistem: 64bit Windows7 İşletim Sistemi

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkeze çok teşekkür ediyorum 1.500 kişiyi geçmiş görüntülenme sayısı. yakın zamanda yeni fotograflar koyucağım. eğer beni merak edenler varsa beni kanalımda bulabilirsiniz. şuanda bir tfc(terrafirmacraft) serisi çekiyorum desteklerinizi bekliyorum http://www.youtube.com/user/CekuGameing[DOUBLEPOST=1401733331,1400428098][/DOUBLEPOST]yeni fotograflar çok yakında. uğraş var takipte kalın ,:D

Son düzenleme:

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SEUS 10.1 standart smart moving,wild caves3 ve dynamic lights ile süper oluyor deneyin. Az fps alırsanız CUDA Shaders Lite kurabilirsiniz. Yine az olursa Paolo's Lagless Shaders kurun.
SEUS Ultra DoF Motion Blur max fps 180 civarı veriyor ama gerek olmadığı için limidi 30-60 koymama rağmen fandan çıkan ses çok olmasa da ses kısık oynadığıdan rahatsız ediyor. İşlemci de 87 C kadar ısınıyor yanacak diye korkuyorum. 105 C TJmax 110 C olunca yanma sıcaklığı. Isınmasın ve ses rahatsızlığını engellemek için güç tasarrufta oynuyorum o da 60 fps ama yine de limit koyuyorum sısnmasın diye 30 fpsye.

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, belki 500 görüntülenme beklerdim ama 2 bin :) wow. teşekkürler artık yeni fotograflar ekleme zamanı geldi yakında koyarım :J

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seus standart üstü çekme daha üstünde DoF ve Motion Blur oluyor iyi olmuyor. Cuda Shaders ile çekim yap hem iyi performans hem iyi görüntü veriyor. Shadersli foto çekip caps yapsan da çok güzel olur.

JellyBean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
4. Foto Daha çok hoşuma gitti Ama diğerleride güzel :D